Doceńmy wyjątkowych ludzi

Zaczęty przez catavinos, 21 Październik 2013, 22:45:23

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

AnnaL

Kochani!
Oczywiście Ania ma racje!
I Terenia ma sluszna uwagę, ze po akcji "Ice" jest wieksza wiedza o SLA. Sadze, ze JESLI Pawel wyrazilby zgode- to byłoby wspaniale zglosic Pawla raz jeszcze ( z pomocą Catavinosa)!!!

Pozdrawiam serdecznie

ania

catavinos

   Konkurs to kolejna okazja do zwrócenia uwagi na DD bo przebrzmiało już echo IBC ,a Paweł jest naszym jedynym i najlepszym sposobem na uświadomienie społeczeństwu co to SLA i po co istnieje Dignitas Dolentium
  Nie ważna jest wygrana, ważne jest, to że ludzie będą mogli poczytać o Twórcy Dignitas Dolentium i naszej sprawie na http://www.zwyklybohater.pl/ przez parę miesięcy  .

Nie ma Solidarności bez Wałęsy, Apple bez Jobs'a i Dignitas Dolentium bez Pawła !


Pawle czekamy na Twój jednowyrazowy komentarz (ZGODĘ)

magda83

Tak jak Ania napisała - Paweł Jesteś Wielki :-)

Pawel

Dziekuje za cieple slowa, przyjmuje nominacje. Pamietajcie, ze Stowarzyszenie to nie tylko ja. Obecnie wiekszosc pracy wykonuja inni
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

wiesia_m

Brawo Paweł!!!
,,Dziękujemy Tobie Paweł i całemu Stowarzyszeniu za to, że jesteście
bo Wy nadajecie sens naszemu życiu''


AnnaL

Super!
Catavinos ma racje!!!

uściski
ania

Martyna

Świetnie, że Paweł się zgodził. Jak tylko usłyszałam o kolejnej edycji tej akcji, od razu pomyślałam sobie o nim.  Trzymam kciuki  ;D

catavinos


wiesia_m

No Catavinos, zrobiłeś kawał dobrej roboty, świetnie napisany tekst.
Ukłony dla Ciebie.

RILU

 
Dziękuję Catavinos - dobrze ,że jesteś
Paweł zasłużył w 100% na bohatera przez duże B

Serdecznie pozdrawiam wszystkich chorych i opiekunów
Szczęść Boże
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

magda83

#30
Catavinos dziękujemy - super to wyszło  :D  pozdrawiam serdecznie

AnnaL

Serdeczne dzięki!!!!

uściski
ania

Ogaruus

Napiszcie proszę jak już będzie można głosować, żebym sobie nie przegapiła.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!

catavinos

#33
w ubiegłym roku tego nie było a w tym jest krótki artykuł o Pawle na stronie zwykły bohater

http://www.zwyklybohater.pl/niesie-pomoc-cierpiacym

może w końcu Pawła docenią chociaż według mnie to i tak dużo bo nie każde zgłoszenie wywołuje reakcję redaktorów , opisanie i wyróżnienie spośród wielu zgłoszeń do konkursu

Poczekajmy do 9 listopada ...

wiesia_m

#34
Trzymajmy mocno kciuki

AnnaL

tak-TRZYMAMY KCIUKI i będziemy glosowac!!!!

RILU

#36
GDZIE KLIKNAC aby oddać głos na Pawła
Ktoś wie to bardzo proszę podaj link  :)
Przeszukałem wszystkie strony zwykły bohater
i nic .
To już zaczyna mnie denerwować . Jeśli coś robić to porządnie a w PRL jak zwykle !  >:D

Ja nie chcę zgłosić tylko oddać głos . Zgłosić to co innego niż głosować ,Jeśli się nie wie w TVN i Bankach to zapraszam na lekcję języka do Prof.Miodka

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

wiesia_m

#37
Za dwa tyg. czyli 8 listopada komisja wybierze 9 kandydatów, po 3 z każdej kategori i dopiero wtedy zacznie się głosowanie, które potrwa około miesiąca.

Rilu, na pewno informacja będzie na forum, kiedy zacznie się głosowanie - śledzimy na bieżąco.

Regulamin
http://www.zwyklybohater.pl/upload/REGULAMIN_CZWARTEJ_EDYCJI_KONKURSU_ZWYK%C5%81Y_BOHATER_29_08_14.pdf

''Przebieg Konkursu
8. Czas trwania konkursu i etapy głosowania:
a. Konkurs rozpoczyna się w dniu 28.09.2014 r. o godzinie 10:00:00 i kooczy w dniu 7.12.2014 r.
podczas Gali Finałowej.
b. Konkurs składa się z czterech etapów:
Etap I - zgłoszenia Uczestników do Konkursu - rozpoczyna się w dniu 28.09.2014 r. o godzinie
10:00:00 i trwa do dnia 26.10.2014 r. do godziny 23:59:59.
Etap II – obrady Jury i wyłonienie 9 finalistów – obrady Jury rozpoczynają się w dniu 29.10.2014 r. i
trwają do dnia 08.11.2014 r. Ogłoszenie 9 finalistów będzie miało miejsce dnia 08.11.2014 r.
podczas Audycji Telewizyjnej ,,Dzieo Dobry TVN", w godzinach 8:30-11:00. Organizator dopuszcza
niewielkie przesunięcia czasowe nieprzekraczające 1 godziny zegarowej.
Etap III – głosowanie internetowe na 9 wybranych przez Jury finalistów trwa od dnia 08.11.2014 r.
od zakooczenia Audycji, o której mowa w lit. b powyżej do dnia 07.12.2014 r. do momentu
rozpoczęcia Gali Finałowej, które planowane jest na godzinę 21.00. Organizator dopuszcza
niewielkie przesunięcia czasowe nieprzekraczające 1 godziny zegarowej.
Etap IV – głosowanie SMSowe rozpocznie się dnia 08.11.2014 r. i trwad będzie do dnia 07.12.2014 r.
do momentu, w którym prowadzący Galę Finałową, o ktorej mowa w lit. b powyzej ogłosi
zamknięcie bramek SMS i innych form głosowania, co jest równoznaczne z zamknięciem
głosowania.''

catavinos

Wiecie co mnie cieszy w tej edycji Zwykły Bohater  ?
To, że na około 449 podstron http://www.zwyklybohater.pl/ od  3 dni na 448 jest zdjęcie Pawła i link do artykułu o nim
Klikasz w którekolwiek zgłoszenie wszędzie Paweł i nie ma siły żeby nie kliknąć w te
he, he zakola i poczytać co to za gościu
i o to mi przynajmniej chodziło...

AnnaL

A ja dodam tylko:
Serdeczne dzięki Pawłowi za Jego się zgodę i serdeczne dzięki Tobie-Catavinos za tekst i zgłoszenie!!!

Będziemy głosować!!!
uściski
ania