Pomysł na prezent dla chorego

Zaczęty przez tomek80, 13 Grudzień 2014, 18:00:06

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tomek80

witam wszystkich
mam problem z prezentem dla Taty, który jest chory na SLA. może macie jakiś pomysł? chciałbym żeby w jakiś sposób ten prezent mu był przydatny na co dzień. Tata niestety już nie jest wstanie robić niczego samodzielnie i stad mój dylemat co mu podarować. jeżeli macie jakiś pomysł to bardzo proszę o info. a co Wy kupujecie dla swoich bliskich?
pozdr TR

RILU


Ja kupuję bluzki i ciepłe skarpety  :)
Zależy od potrzeby  ;)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

marek

#2
Pomysły na prezenty dla chorych mogą być różne,wszystko zależy od aktualnych potrzeb naszych bliskich,ważne aby sprawiły jak najwięcej radości osobie obdarowanej. ;D
http://mnd.pl/forum/index.php?topic=5091.0

mab5

Ja tacie kupowałam ciepłe polarowe spodnie dresowe, bo w pozycji nieruchomej przy słabym krążeniu zawsze jest zimniej....
ciepłe kolanówki
ciepłe piżamy rozpinane do dołu ( a nie wciągane przez głowę) lub ciepłe swetry ( to samo) - by mógł zawsze ładnie wyglądać kiedy odwiedzał go zespół wentylacji :)
kiedyś kupiłam też takie ciepłe papucie "zakopianki"....

wiesia_m

Ostatnio mąż dostał termofory w pokrowcu - bardzo przydatne i kocyk polarowy.
Kiedyś pościel flanelową, bardzo cieplusia.
Teraz kupiliśmy uchwyt i telewizor, żeby powiesić na ścianie, będzie wygodniej oglądać. Telewizor ( piłka nożna) to jedyna rozrywka dla męża.
Przydatne i kosztowne są środki do higieny, też dobry pomysł na prezent (możesz podpatrzeć jakich tato używa, żeby nie uczulały skóry).

Pozdrawiam

JAMI

Ja kupiłam mamusce grubaśny dresik .Uwielbia go.

Martyna

W tym roku polarowy świąteczny kocyk w renifery, ładnego świątecznego kwiatka w doniczce, grube wzorzyste skarpety. Można też kupić ulubione filmy na dvd, albo płyty z muzyką. Moja mama jest religijna więc kupowałam jej wcześniej np kazania Jana Pawła II na płytkach. Myślałam też o jakiejś ładnej lampce do pokoju. Pozdrawiam :)

Słońce

jest to problem..... ale zeby nie kolejne skarpety , kocyk, bluze itp kupiłam na dvd koncert zespołu jaki mąż lubi i pamięć zewnętrzną , bedzie na filmy:) , w ubieglym roku kupilam stolik na kółkach pod laptopa  i jest do dzis:)
Pzdr Słońce

Hanka


justa

Ja na ostatnie święta kupiłam Tacie bluetooth , taki na ucho , żeby mógł porozmawiać przez telefon  - bo do tamtego czasu Mama albo opiekunka trzymała mu słuchawkę przy uchu , a to mało komfortowe bo zwiększa presję , że trzeba szybko kończyć rozmowę albo nie daje możliwości swobody w rozmowie , bo kto lubi jak inna osoba się przesłuchuje naszej rozmowie ...Jedyne co opiekun musi zrobić gdy np dzwoni tel. to wcisnąć guzik ..no albo wybrać numer , gdy to chory chce dzwonić ..Tatusiowi się bardzo ten prezent podobał..Szkoda , że tylko dwa miesiące i to nie całe mu służył... :(

Michallo12

Cytat: Hanka w 19 Grudzień 2014, 22:20:31
Kocyk podgrzewany elektryczny :)

pomysły na ciepłe kocyki i ubrania są spoko, sam kupiłem takie coś, dodatkowo wpadłem na pomysł żeby kupić mu obraz drukowany ze zdjęciem naszej rodziny do jego pokoju, można takie coś załatwić np. tutaj http://picturesell.eu/, cieszył się z prezentu, może na niego spogladać kiedy chce, wie że jesteśmy z nim