Krzywdzące zmiany w projekcie Ministerstwa Zdrowia dla wentylowanych nieinwazyjnie

Zaczęty przez mnd.pl, 19 Lipiec 2013, 16:58:54

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

mnd.pl

Minister Zdrowia zaproponował projekt Rozporządzenia w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu świadczeń pielęgnacyjnych i opiekuńczych w ramach opieki długoterminowej. www.mz.gov.pl/wwwmz

Poprzyj nasz protest!


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1374245934&archive=&start_from=&ucat=&

wiesia_m

Paweł, czy zalecane  jest poparcie, nawet wentylowanych inwazyjnie? Uważam, że osoby z maseczką zostaną  poszkodowane, dlatego chcę poprzeć protest.

anula680

Ja również chcę poprzeć protest.
Wiedziałam że komuś będą chcieli coś zabrać by zatkać dziurę budżetową!
Niech oddadzą po pół pensji to im wystarczy >:D
Mąż wentylował się nieinwazyjnie przez rok,  wiem jak bardzo potrzebna jest taka pomoc
rehabilitanta, doktorki i pielęgniarki i może właśnie ten rok przedłużył mu moment przejścia na wentylację inwazyjną.
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Pawel

Każdy może napisać protest tylko napiszcie szczerze co o nim myślicie prywatnie najlepiej podając przykład. Nawet jeśli nie własny to znajomego wentylowanego nieinwazyjnie, który przecież nie biega i nie jest samodzielny, bo na pewno znacie choćby z forum takie osoby. Piszcie maile na ten adres:
uwagi-swiad.piel.i.op.dlugoter@mz.gov.pl
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

AnnaL

Witam serdecznie!

Pytanie: czy nie byloby wskazane umieszczenie protestu na stronie www.petycje.pl?

Pawle- ja wielokrotnie podpisywalam sie na tej stronie w roznych sprawach ale wierze, ze Ty orientujesz sie najlepiej czy jest to odpowiednie.

pozdrawiam
ania

wiesia_m


Maria

"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl