Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Paweł123

#1
Leki / Odp: Edaravone/Radicut
16 Wrzesień 2022, 11:19:41
Witam

Może ktoś podać namiary na klinikę lub szpital/lekarza gdzie mogę spróbować podania eradavone ? Czy sprowadzać trzeba samemu czy jest jakaś instytucja w tym kraju która pomoże w jego sprowadzeniu ?
#2
Dostała z tej firmy Intercell no i witaminy z grupy B. Jednakże sam szukam rozwiązań. Wynik z krwi potwierdził zawartość Arsenu w organizmie i jego znaczne toksyczne przekroczenie. Trzeba oczyścić organizm z tego metalu, który niewątpliwie jest przyczyną tego stanu. Na dany moment, rehabilitacja, chlorella z rozerwaną błoną komórkową oraz kwas alfa-liponowy. Ostatnio czytałem o czymś takim jak PQQ oraz glinka bentonitowa, sprawdzimy rezultaty za jakiś miesiąc i zobaczymy czy coś to pomaga.
#3
Porady / SLA a toksyny i metale ciężkie
14 Kwiecień 2022, 09:11:11
Witam

Mojej mamie zdiagnozowano SLA W listopadzie 2021. Oczywiście dostała leki na odbudowę nerwu itp.  Jednakże sam zacząłem drążyć temat, prywatnie zrobiliśmy wyniki na metale ciężkie. Co ciekawe wyszło 8x przekroczenie arsenu w wyniku z moczu. Arsen jest na pewno odpowiedzialny za niszczenie układu nerwowego. Mam pytanie do osób, które miały styczność u swoich bliskich z tą chorobą czy robiliście badania na metale ciężkie i jakie wyniki wychodziły ?

Obecnie czekamy na wynik z innego laboratorium oraz na wyniki glutationu, który podejrzewam też jest poniżej normy, dlatego nie wiąże i nie wydala toksyn tyle ile potrzeba.

Dziękuję za odpowiedzi.