Ostatnie wiadomości

#41
Ogólny / Praca magisterska - SLA
Ostatnia wiadomość przez jusla - 01 Marzec 2024, 10:43:07
Dzień dobry,

jestem studentką IV roku logopedii i jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej o chorobach neurodegeneracyjnych. Czy ktoś z państwa byłby zainteresowany pomocą logopedyczną (oczywiście darmową), a ja mogłabym przeprowadzić wywiad do moich badań. Może znają państwo kontakt do osoby/stowarzyszenia, które mogłaby być zainteresowane. Moje miejsce zamieszkania to Małopolska, konkretnie Kraków ale mogę dojechać w również w okolice. Jeśli moje pytanie jest nie na miejscu to bardzo przepraszam. Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam  :D .
#42
Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam / Łóżko medyczne z Fundacji Dygn...
Ostatnia wiadomość przez zyga - 26 Luty 2024, 20:30:15
Dzień Dobry

Mamy do odstąpienia łóżko medyczne elektryczne (duże możliwości regulacji) należące do Fundacji Dygnitas Dolentium.
Żyrardów woj. Mazowieckie.
Jeśli ktoś w pobliżu potrzebuje łóżka (stan dobry) proszę o kontakt z fundacją.

Temat nieaktualny.
#43
Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam / Łóżko elektryczne Legnica
Ostatnia wiadomość przez Chudzik - 23 Luty 2024, 09:40:40
Dzień dobry, mamy do odstąpienia łóżko elektryczne należące do fundacji Dignitas Dolentium, okolice Chojnowa koło Legnicy. Jeśli ktoś w pobliżu potrzebuje łóżka, proszę o kontakt z fundacją.
Kontakt do nas 791768757
#44
Porady / Odp: Biegunka
Ostatnia wiadomość przez BeataTolek - 19 Luty 2024, 14:55:57
Dzień dobry chciałam zapytać czy występujące u męża chorego na dla cyklicznie biegunki to mogą być spowodowane leniwymi jelitami gdyż mąż jest osobą leżącą.Czy może być przyczyną Riluzol brany od roku
#45
Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam / Odp: KOMPUTER DO KOMUNIKACJI
Ostatnia wiadomość przez Danuta Widlak - 14 Luty 2024, 19:16:41
ZAPOMNIALAM DODAC NR TEL  735-404-528
#46
Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam / KOMPUTER DO KOMUNIKACJI
Ostatnia wiadomość przez Danuta Widlak - 14 Luty 2024, 19:13:46
Sprzedam komputer do komunikacji TOBII DYNAVOX I-16 wyposazony rowniez do sterowania wzrokiem wraz ze stojakiem regulowanym do roznych pozycji ,stojacym przy lozku
#47
Moja historia / Odp: Dziwne objawy
Ostatnia wiadomość przez Kakabonya - 03 Luty 2024, 18:23:04
Witam, zaczęłam też dostawać podobnych objawów pod czas chorowania na półpasiec , jeszcze jak nie widziałam że wyjdzie - malutki ale wyszedł - zaczęłam poprostu wariować, wszystko mrowienie, piecze, skurcze ciała. Nie ukryłam ze stres też akurat mam i te symptomy i już zaczęłam być pewna że to Ślą, ale neurolog myśli że raczej nerwica, a teraz Pan opisał moje podejrzenia że to może być od wirusa. Pamiętam, jak chorowałam na Enstein Barra to podobnie mnie łamało. Mam nadzieję e wyjdę z tego i że to nie Sla. Wszystkim życzę zdrowia, ja go dopiero odzyskałam i mnie znowu dopadło :(
#48
Moja historia / Odp: Podejrzenie Sla
Ostatnia wiadomość przez wirus - 03 Luty 2024, 14:47:00
chętnie pomogę
#49
Moja historia / Odp: Dziwne objawy
Ostatnia wiadomość przez wirus - 03 Luty 2024, 14:39:17
jeśli masz fascykulacje mięśni kończyn,lub zrywanie mięsni pleców w czasie odpoczynku,połączone ze zwiększonym apetytem ( czyli jesz dwa do trzech razy więcej niż przed wrzesniem 2023,i pomimo tego tracisz na wadze około 3-4 kg miesięcznie) to najwyższy czas na relaks.Jesteś człowiekim aktywnym ,pracochlikiem,mało śpisz dużo pracujesz,byle co jesz,palisz papierosy i i co najgorsze lubisz się opalać,to masz,- to oczym myślisz.To nie jest twoja wiedza lecz moja.Nie wiem co tobie przepisał neurolog, bo mi przepisał leki uspakające .było to w 2017 roku.I tu pierwsze zdiwienie żyjesz z SLA max z 3 lata a ja mam sześć i jestem w pełni sprawny.Przyczyną tej choroby jest zapaść organizmu, a powodem wirus opryszczki.Na obecną chwilę nie ma leczenia akademickiego.Tego wirusa nie da się wyleczyć  ale można go uśpić.Ja zazywałem Hewiran 800 1 tab.+VIT.B compl, co 2h przez 2 tyg.+ do tego bardzo obfite i kaloryczne jedzenie co dwie godz od 6,00 22,00.Na noc jadłem dwie kromki ze smalcem.Najlepiej stosować dietę Kwaśniewskiego.Napisz końcem Lutego co u Ciebie.Jeśli moja wiedza była Ci pomocna  będę zadowolony,jeśli nie ,trudno.Ale myślę że wzystko będzie dobrze. Zwolnij.
#50
Moja historia / Odp: Jestem przerażona..
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - 02 Luty 2024, 13:05:11
wykluczające badanie to właśnie sprawdzanie odruchów. zapomnij o sla.