Nurown 3 faza badania klinicznego

Zaczęty przez Ja30, 14 Maj 2018, 17:07:58

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ja30

Hej ponizej wklejam link.
Jest tam opis pacjenta który przyjął komórki macierzyste od firmy Nurown w badaniu które jest w 3 fazie testów.

http://www.alsforums.com/forum/als-drug-trials/41146-nurown-stem-cell-phase-3-study-2.html

drados

Jeśli to już trzecia faza, to już bardzo dobra droga i niedługo będzie zatwierdzone i w czwartej fazie.
Pozdrawiam wszystkich.

meg

Czytam i czytam i... chyba nic ciekawego tam nie znalazłam. Jak zwykle dużo hałasu o kupę pieniędzy. Big Pharma, emisja akcji, Izrael, Brainstorm, Trump, czyli kasa kasa kasa... U nas też były rewelacje w Olsztynie, teraz badania w Szczecinie,  było GM604, teraz AMX0035, w międzyczasie Edaravone i Masitinib.
No ale na kimś muszą robić te badania, kiedyś w końcu im się uda  :-\

woy

Przeglądałem wypowiedzi Michała Łuczaka i twierdzi, że to AMX0035 w jakiś tam sposób działa ciekawe ile w tym prawdy ile woli walki i ile placebo

meg

Komórki macierzyste z Chin też mu pomagały :-\  Pożyjemy, zobaczymy. Czekam na efekty i trzymam kciuki :(

Mateusz88

Czytajac historie o tym srodku można powiedzieć, że bedzie to przełom tylko zanim bedzie można spróbować minie pare lat i cena około 300 000 $

Aneś

Po czym sądzisz ,że bedzie to przełom?

Mateusz88

po badaniach :) po tym jak Matt odzyskuje a nie tylko zatrzymuje chorobe, sadze ze dopracuja to dobrze i bedzie mogło leczyć ale to gdzies 2021 2022

woy



tebos

W ostatnim wystapieniu CEO Brainstorm oglosil ze oficjalne przedtawienie wyników badan 3go stopnia nastapi w  pazdzierniku. Pierwsze rezultaty umiarkowanie optymistyczne, szczególnie dla wersji szybkopostepujacej.