Dziękujemy! 1%

Zaczęty przez mnd.pl, 03 Październik 2015, 13:35:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Dostaliśmy rozliczenie zbiórki 1% podatku z Urzędu Skarbowego. Osoby, które podpisały z nami umowę "1% podatku" i dosłały wymagane dokumenty, otrzymają pieniądze przelewem najprawdopodobniej w tym miesiącu (na pewno w umownym terminie do 15.XII).  Rozliczenie zawiera prawie 7,5 tysiąca wpłat ze wskazaniem celu  szczegółowego, dlatego może to potrwać. Poinformujemy o przelewie  indywidualnie zainteresowanych. W razie pytań proszę pisać: sla@mnd.pl

Podatnicy przekazali naszemu Stowarzyszeniu 519 957,08 złotych.  To dużo więcej niż w zeszłym roku. Dziękujemy tym, którzy już od lat  wspierają Dignitas Dolentium oraz wszystkim, którzy postanowili dołączyć  do nas w tym roku.

 

Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1443872150&archive=&start_from=&ucat=&

oscar

#1
Taka kwota to  super wiadomość.
Na pewno niemały wpływ miała na to akcja Ice Bucket Challenge i związane z nią nagłośnienie i informacje o chorobie, problemach, Stowarzyszeniu
Myślę, że już teraz każdy z nas, nie tylko ze Stowarzyszenia powinien zastanowić się jak zebrać w przyszłym roku jeszcze więcej.
Postawmy sobie cel minimum -1 000 000 zł.
To jest możliwe. Damy radę ponieważ codzienna walka z chorobą stawia nam znacznie wyższe wyzwania
Wymyślimy akcję informacyjną ze szczytem na czas rozliczania PIT-ów
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

wiesia_m

My już dostaliśmy pieniążki.
Serdecznie dziękujemy.
Dla nas to ogromne wsparcie finansowe.


jankar

Ja także otrzymałam, bardz0, bardzo dziękuje.

Berta2014

Dziękujemy za 1% i za wszystko. Jesteście super!