Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - ALUTKA

1
z WARSZAWY

KONTAKT mcieslak14@gmail.com
2
Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam / sprzedam
06 Kwiecień 2020, 10:15:04
Sprzedam  :(

PODNOŚNIK PACJENTA SABINA II + CHUSTA  - UŻYWANY3 funkcyjny!  1500,00 PLN  + NOWA dodatkowa chusta Dzięki funkcji podnoszenia i pionizacji można się dodatkowo rehabilitować, urządzeniem bez problemu możemy podnieść osobę z łóżka i przetransportować np. do toalety lub posadzić na wózku.Urządzenie posiada:pilot do sterowania góra - dół,dwie funkcje podnoszenia- opuszczania: wolno- szybko,funkcja z pilota: rozstaw nóg,kółka jezdne z hamulcami,chusta w zestawie.Podnośnik używany w 100% sprawny. Funkcja pionizacji

Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna VICAIR ® Liberty + pokrowiec

Wózek inwalidzki specjalny aluminiowy o podwyższonym komforcie V300 - NOWY  2500, PLN   WYSOKI KOMFORT Specjalny wózek V300 30 Komfort o podwyższonym standardzie wyposażony jest w systemy stabilizacji poszczególnych części ciała, oparty na konstrukcji z wysokiej jakości aluminium, z wygodną wyprofilowaną tapicerką oraz zaawansowanymi opcjami regulacji.

Materac przeciwodleżynowy, rurowy TIMAGO krótko używany   300,PLN

3 opakowania pieluch
TENA SLIP SUPER M /  50,00 PLN opak.