Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Mateusz199

#1
hej,
Czy ktoś korzystał z sprzętu albo środka pomocniczego w walce z Stwardnieniem Bocznym Zanikowym?
 Będę wdzięczny za każdą radę! Dzięki z góry !
#2
Hej !

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, czy ta alternatywna medycyna naprawdę działa? Może ktoś miał doświadczenie z takimi metodami leczenia i może się nimi podzielić? Bo szczerze mówiąc, trochę mnie to ciekawi, ale też się boję, że mogę trafić na coś, co nie zadziała albo nawet zaszkodzi.
 Będę wdzięczny za każdą opinię!

Pozdrawiam serdecznie!
#3
Nowe metody leczenia / nowe metody leczenia?
14 Marzec 2024, 13:04:24
Hej !

 Czy ktoś słyszał o jakichś nowych metodach leczenia ALS? Może są jakieś eksperymentalne terapie lub nowatorskie podejścia, które warto rozważyć?
dą informację.
Dzięki z góry za każdą pomoc!

Pozdrawiam!
#4
Leki / leki?
13 Marzec 2024, 15:38:31
Cześć,
 Czy wam pomogły jakieś leki? Czy można polecić jakieś konkretne leki, które mogą pomóc w leczeniu tej choroby?  Dziękuję!
#5
Porady / Odp: Biegunka
13 Marzec 2024, 15:34:04
W przypadku poszukiwania naturalnych metod regulacji stolców, warto rozważyć zmiany w diecie, wprowadzenie większej ilości błonnika, picie odpowiedniej ilości wody oraz regularną aktywność fizyczną.
#6
Ogólny / Odp: Bank głosu oraz lekarstwa
13 Marzec 2024, 15:29:21
W przypadku korzystania z banku głosu, warto rozważyć firmy specjalizujące się w tego rodzaju rozwiązaniach, takie jak Tobii Dynavox czy Prentke Romich Company.. Wspieranie komunikacji poprzez odpowiednie urządzenia może znacząco poprawić jakość życia osób z trudnościami komunikacyjnymi.