Witam wszystkich po długim weekendzie

Zaczęty przez Pawel, 14 Maj 2007, 21:18:26

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pawel

Witam wszystkich po długim weekendzie!

Ostatnie około dwa tygodnie były dla mnie bardzo intensywne, dlatego niezbyt udzielałem się na forum oraz nie odpowiadałem na wiadomości i maile. Powodem była przeprowadzka z drugiego piętra domu moich rodziców, w którym mieszkam na pierwsze piętro, które zostało całkowicie przeznaczone dla mnie wraz z tarasem, co daje ogromną przestrzeń a przede wszystkim umożliwia mi jeżdżenie na wózku elektrycznym po pokoju; sam mogę przemieścić się sprzed komputera do akwarium, terrariów, pod telewizor itd.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

ma_gosia

Witaj Pawle,

Bardzo się cieszę, że po długiej przerwie odezwałeś się na forum. Brakowało mi Twoich rzeczowych komentarzy i fachowych porad. Zawsze masz dla ludzi dobre, podnoszące na duchu słowo.

To wspaniale, że masz możliwość niezależnego poruszania się po pokoju i doglądania wszystkich Twoich zwierzątek. Cieszę się razem z Tobą. Życzę Ci wielu dalszych ?sukcesów hodowlanych? .

Wszystkiego dobrego Tobie i Twoim najbliższym.

Pozdrawiam Małgosia

P.S. Prześlij nam jakieś aktualne zdjęcia Twoich podopiecznych

teresa

Zgadzam się z poprzedniczkami, bardzo miło jest znów czytać twoje posty. To dobrze że udało Ci się przystosować mieszkanie do swoich potrzeb. Ja też się staram o poszerzenie drzwi i przedpokoju, ale niestety PEFRON nie rozpatrzył mojego wniosku, ponieważ nie jestem jeszcze na wózku, a to, że objam balkonikiem futryny i nie mam pola manewru /mieszkam w wieżowcu w kawalerce/ to dla nich drobiazg.Gdybym teraz usiadła na wózek to nie wyjechałabym z pokoju - całe mieszkanie ma 30 m2 a w przedpokoju są 4 pary drzwi - można sobie wyobrazić ile mam miejsca do jeżdżenia balkonikiem, nie mówiąc o wózku. Ale to tak przy okazji...
Ja też chętnie zobaczę aktualne zdjęcia twojego przychówku a szczególnie Kajtka.
Pozdrawiam