Z innej beczki

Zaczęty przez daro_marynarz, 02 Lipiec 2012, 15:08:01

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

daro_marynarz

Jestem chłopakiem z Liceum Morskiego
       Jestem chłopakiem z Liceum Morskiego ,mam wielu znajomych w powiecie a jeszcze więcej  moich koleżanek w  portowych knajpach znajdziecie.
        Na słynnym statku Maciejewiczu miałem kabinę J – 7 sześciu  nas spało w tej małej celi, nie myślcie  że ja sam jeden.
       A ogrzewanie było parowe gdy ktoś się dotknął ,,żeberek" znamię miał piękne jak groźny pirat lub dupeneros Felek.
        Ref, jestem chłopakiem z Liceum Morskiego..
       Po zakończeniu pierwszej klasy w napadzie nieziemskiej radości
w miejskiej fontannie  na Wałach Chrobrego moczyłem swe młode kości.
       Czasem wspominam pierwsze ,,biznesy" podczas morskiej  praktyki ,z  Safi  przywiozłem żółwie damsko-męskie –tak twierdził Stasiu z Afryki.
         Ref, jestem chłopakiem z Liceum Morskiego...
Jak się udało skończyć Tą szkołę potem już poszło jak z górki -wojsko, pływanie, trafiona miłość  i  narodziny córki. Choć nie ma ,,Maćka", nas też ubywa , czas płynie i co z tego   z  masztem na baczność przez życie płyną   chłopaki z Liceum Morskiego.
Dla moich PRZYJACIÓŁ  z Liceum Morskiego
Lubin 29 czerwiec 2012      Daro
http://www.liceummorskie.com/

teresa

Daro, może podeślesz nam melodię do tej marynarskiej piosenki ;)

daro_marynarz

Przepraszam że odpowiadałem ale dosłownie "rozjechały' mnie te upały.Klikam za pomocą
smart-nav po literce-długo schodzi i wymaga koncentracji.Wracając do tematu to melodii nie ma
bo tekst jest świeży a ja mimo najszczerszych chęci nie zagram na gitarze.proponuję posłuchać-na you tubie- "radio Szczecin" Jurek Porębski .pozdrawiam Daro