Zielone drzwi i reportaż

Zaczęty przez kajka, 26 Sierpień 2010, 22:19:03

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ANNAcórkaDANUTY

Jeśli nie opublikują żadnej z naszych opinii to przestanę całkowicie wierzyć w szczerą intencję programu :(
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

teresa


ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

irena

też się zgadzam Kasiu..a tak w ogóle to jesteś cudowną piękną osobą ,miło było Cię widzieć,pozdrawiamy

teresa

trzeci dzień od emisji reportażu i nadal brak publikacji naszych komentarzy, aż mnie trzęsie ze złości na tę cenzurę  :police:

ANNAcórkaDANUTY

a ja się zastanawiam czy nie zadzwonić do Zielonych Drzwi i zapytać do czego służył ten program bo na pewno nie chodziło o Kasię i jej książkę i SLA. Raczej gwiazda telewizyjna zachęcała do wpłat na fundację. W ciągu 2 minut dla kogoś kto nie wie nic o SLA lub włączył telewizor w trakcie reportażu nic się nie dowiedział. O grozo, mnie też nosi gdy nie widzę swojej opinii, a podobno - cytuje ze strony: Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Onet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Tylko gdzie się podziały nasze wypowiedzi? Kto je zatrzymał? A może należy wpisać "o" i "ach" o programie i zobaczymy czy wyświetlą?  W wolnej chwili skreślę krótką miłą opinie i zobaczymy czy będzie widoczna.
Pozdrawiam
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

ANNAcórkaDANUTY

Moja zwykła wypowiedz ukazała się. Mamy dowód, że jest cenzura, smutne ale prawdziwe. Ta Gosia z Trójmiasta to ja  :)
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

magda83


Wiktoria

MÓJ KOMENTARZ SIĘ NIE UKAZAŁ DALEJ!

ANNAcórkaDANUTY

szok, jednak opublikowali, mój pierwszy również jest widoczny  :)
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

teresa

i jeden mój komentarz też się ukazał, a drugi nie :P, ale czekam   ;)
Kasiu chyba Ty maczałaś w tym palce  ;D ;D

teresa

mój drugi komentarz też się już ukazał :)
Wiktorio coś Ty tam popisała, że Twojego nie opublikowali? ;D

kajka

Cytat: teresa w 30 Wrzesień 2010, 21:22:41
i jeden mój komentarz też się ukazał, a drugi nie :P, ale czekam   ;)
Kasiu chyba Ty maczałaś w tym palce  ;D ;D
;D  ;D hihihi ,ja tylko odesłałam redaktora na nasze forum, żeby zobaczył wszystkie nasze wypowiedzi
mieli jakieś techniczne problemy

ANNAcórkaDANUTY

mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(