Pomocna dłoń – jednorazowe wsparcie finansowe

Zaczęty przez mnd.pl, 18 Październik 2011, 17:11:40

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Danuta53


Kate

W imieniu rodziców BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY  :-* - pieniądze dotarły ( dopiero dzisiaj tato znalazł chwilkę aby udać się do banku - i spotkała go miła niespodzianka  :) ).
Małgośka

melassa

Mam pytanie natury formalniej, gdyż nigdy nie robiłam dokumentów z odciskiem palca. Czy ma znaczenie,który z palców ręki odciśnie się na dokumencie? Chciałabym po prostu prawidłowo wypełnić wniosek.

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

AsiaSz

Witam,

bardzo dziękujemy za pieniążki!! To w naszym przypadku pierwsza pomoc finansowa, na PFRON do tej pory nie mogliśmy liczyć a potrzeb jest niemało...więc naprawdę BARDZO dziękujemy!


magda83

bardzo dziękujemy za pomoc.pozdrawiam serdecznie

melassa

Witam,
Razem z moim tatą bardzo, bardzo dziękujemy za okazaną nam pomoc. Pieniążki dotarły w niespełna tydzień od wysłania do Państwa wniosku. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy wszystkiego co najlepsze na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok  :)

kajusiat

Serdecznie dziękuję w imieniu Taty za pomoc finansową i za to że jesteście :) nigdy wcześniej nie pisałam na forum, ale bardzo często czytam wszystko to o czym tu rozmawiacie i wielokrotnie zdobyte tu informacje pomogły mi w ulżeniu tacie w cierpieniu:)

bogusia

Bardzo, bardzo dziękujemy za pomoc :) Dzięki również za istnienie stronki, już znaleźliśmy na niej kilka cennych porad, np. nt poduszek przeciwodleżynowych  ;)

madzia D

Witam udało mi się wypełnić wniosek, niestety Mama nie może go podpisać. Niestety w załącznikach nie mogę znaleźć informacji jak ma wyglądać odcisk palca. Proszę o informację i dziękuję . Madzia

Pawel

Gdy chory nie może podpisać się własnoręcznie należy postąpić zgodnie z Kodeksem Cywilnym Art. 79.

Osoba nie mogąca pisać, lecz mogąca czytać może złożyć oświadczenie woli w formie pisemnej bądź w ten sposób, że uczyni na dokumencie tuszowy odcisk palca, a obok tego odcisku inna osoba wypisze jej imię i nazwisko umieszczając swój podpis, bądź też w ten sposób, że zamiast składającego oświadczenie podpisze się inna osoba, a jej podpis będzie poświadczony przez notariusza lub wójta (burmistrza, prezydenta miasta), starostę lub marszałka województwa z zaznaczeniem, że został złożony na życzenie nie mogącego pisać, lecz mogącego czytać.




Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

anula680

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

tulipan

witam .Ile wynosi dochód aby można było starać się o jednorazowe wsparcie?Trzeba należeć do stowarzyszenia?

Pawel

Dochod nie ma znaczenia. Nie ma potrzeby byc czlonkiem.
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

tulipan


kati1408

Bardzo dziękujemy za wsparcie,to budujące że jest ktoś kto pomaga chorym i ich rodzinom w takim trudnym momencie :)
Kati

Ada

Z całego serca dziękujemy za pomoc.....  pozdrawiam  :)

bogna