Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - AnnaL

#1
Informacja!

W znalezieniu opinii o lekarzu w szpitalu na Banacha w Warszawie dla Taty Lidki pomogla mi moje dobra znajoma, która pracowała właśnie tam przez wiele lat.
Ze względów rodzinnych przeniosła się do Rumii i pracuje w dalszym ciągu zarówno w Rumii jak i w Trójmieście.
Jest bardzo dobrym fachowcem i bardzo uczynnym człowiekiem!
Podaje kontakt, jesli ktoś może będzie potrzebował : Anna Radwańska-Kapała 607368059 (mail: annakapala@hot.pl)

Pozdrawiam
ania
#2
Leki / Prostigmin
21 Marzec 2013, 10:35:16
Nasz przyjaciel zostal skierowany do Madison Wisconsin (dr Benjamin Brooks) i otrzymal lek PROSTIGMIN. Czy ktos stosowal ten lek? Jesli tak to bardzo prosze o kilka slow.

pozdrawiam nejserdeczniej
ania
#3
Dla osob z Warszawy!
Dzis ukazala sie informacja dotyczaca dodatkowego dofinansowanie dla osob niepelnosprawnych z Warszawy w ramach programu "Aktywny Samorzad".
Nie mam doswiadczenia jak w rzeczywistosci dzialaja takie programy ale moze warto sprawdzic poniewaz wymieniono zakup komputera, urzadzen lektorskich, oprzyrzadowanie do elektrycznych wozkow inw...
Info i wnioski maja byc na tej stronie  www.scon.waw.pl

pozdrawiam serdecznie
ania
#4
Moja historia / Nasz Przyjaciel
15 Czerwiec 2012, 12:11:51
Witam serdecznie wszystkich!

Od kilkunastu tygodni jestem gościem na forum a sprowadziła mnie do Was ta "wiedzma-choroba", która dotknęła naszego przyjaciela. Wczoraj niestety otrzymał potwierdzenie pierwszej wcześniejszej diagnozy.
Znam Was juz -Rilu, Inzynier, AnnaodDanusi, Teresa i innych-jestem na forum, czytam i czytam i przede wszystkim przesyłam wszystkim najserdeczniejsze i najgorętsze słowa  podziękowania i uznania i szacunku za utworzenie i Stowarzyszenia i tej strony i "świata wspaniałych wartości"-pomocy, wsparcia, rady,życzeń, słów prawdy, otuchy w najtrudniejszych chwilach.

Jest mi tak trudno zebrac wszystkie myśli a jeszcze bardziej je przekazać więc postarm się to poukładać - i wrócę do Was na forum...