Stwardnienie Boczne Zanikowe - forum

Inne => Działalność strony => Wątek zaczęty przez: Kojak w 04 Czerwiec 2007, 18:37:21

Tytuł: Nowy serwer
Wiadomość wysłana przez: Kojak w 04 Czerwiec 2007, 18:37:21
W najbliższym czasie nasz serwis zostanie przeniesiony na nowy serwer. Został on nam bezpłatnie udostępniony dzięki uprzejmości państwa Agnieszki i Radosława Iwanickich, za co serdecznie im dziękujemy  :)

W związku z tą przeprowadzką w najbliższym czasie strona główna oraz forum prawdopodobnie nie będą działać przez krótki okres. Planowany przestój nie powinien przekroczyć 24 godzin.

Zarówno adres strony mnd.pl (http://mnd.pl) jak i forum nie ulegnie zmianie.
Tytuł: Odp: Nowy serwer
Wiadomość wysłana przez: ma_gosia w 07 Czerwiec 2007, 03:49:56
Witam!

Świetnie, że serwis działa już na nowym serwerze, ale w związku z tym pojawiły się u mnie pewne problemy w części dotyczącej forum - coś z grafiką (aktualności i pozostałe stronki są ok).
Na stronie głównej forum brak jest głównej tabelki (tekst jest), brak barwnego tła, brak barwnej listwy w prawym górnym rogu ekranu, która pozwalała na wybór koloru tła oraz brak ikonek w lewej części ekranu. W ich miejsce pojawiły się prostokąciki ze znaczkiem czerwonego krzyżyka oraz informacją "nowe wiadomości" bądź "brak nowych wiadomości". Nie mam niestety odpowiedniej wiedzy w tym zakresie. Czy będę musiała to polubić? :(
Może ktoś jest mi w stanie pomóc, badź podpowiedzieć co mam zrobić?

Pozdrawiam ma_gosia
Tytuł: Odp: Nowy serwer
Wiadomość wysłana przez: Kojak w 07 Czerwiec 2007, 12:04:42
Już powinno być wszystko w porządku. Jeśli ktoś zauważy jeszcze jakieś problemy, to proszę o nich napisać - napewno uda się ke rozwiązać.