Stwardnienie Boczne Zanikowe - forum

Inne => Działalność strony => Wątek zaczęty przez: Mazur w 26 Sierpień 2014, 23:06:18

Tytuł: Wpłata na fundację przez sms
Wiadomość wysłana przez: Mazur w 26 Sierpień 2014, 23:06:18
dzieńdobry, piszę ponieważ dostałem wyzwanie z Ice Bucket Challenge...
Przypuszczam że wielu wie już o co chodzi i wielu ma to za sobą, i tu nasówa mi się pytanie: czy sposób wpłaty na fundację nie jest zbyt skomplikowany? ja sam mam 16 lat, i znajomi od których dostałem wyzwanie również. Wątpię aby przeciętny młody człowiek z chęcią pomocy brał się za wpłatę na konto, natomiast dobrym rozwiązaniem było by uruchomić wpłatę przez sms, tak jak to robi wiele fundacji o których słychać w tv... wtedy fundacja była by zasilana przez większą ilość osób.
Liczę na to że moja propozycja zostanie przemyślana, szczególnie teraz gdy akcja ice bucket nagłaśnia chorobę oraz fundację
Tytuł: Odp: wpłata na fundację przez sms
Wiadomość wysłana przez: teresa w 27 Sierpień 2014, 08:00:28
Witam.
Sugestia godna uwagi, przekazałam do Zarządu.
W praktyce jednak, o ile w ogóle,  na pewno nie w ciągu paru dni pomysł zostanie zrealizowany. Póki co trzeba poświęcić chwilkę na wypełnienie przekazu lub poprosić kogoś z rodziny o wykonanie przelewu z konta. Dziś znaczna większość ludzi prowadzi bankowość internetową. Wystarczy w tytule przelewu wpisać nazwisko Darczyńcy i już wszystko jest jasne:)
Pozdrawiam
Tytuł: Odp: wpłata na fundację przez sms
Wiadomość wysłana przez: Pawel w 27 Sierpień 2014, 14:10:20
 jako chory na SLA b. dziekuje za wsparcie. Niestety charytatywny sms, to dla nas zle rozwiazanie - podatki i zysk operatora zabieraja ponad polowe kwoty np. z 5 zl dostaniemy ok. 2,50 zl. Prosimy lepiej o podanie informacji przy filmie o stronie www.mnd.pl (http://www.mnd.pl) oraz dane do przelewu czy odnosnik do szybszej wplaty przez portal crowdfundingu: http://www.siepomaga.pl/f/mnd. (http://www.siepomaga.pl/f/mnd.)
 
Pozdrawiam,
Prezes Pawel Bała
 
Tytuł: Odp: wpłata na fundację przez sms
Wiadomość wysłana przez: Ogaruus w 27 Sierpień 2014, 19:09:58
Mazur, możecie się też zrzucić do jednej osoby np. w klasie, ekipie itd. i ta jedna osoba może przelać na was wszystkich.