Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Pokaż wątki - malm

#1
Porady / drenaż płuca
03 Listopad 2019, 14:45:30
Witam. Mam pytanie, czy ktoś spotkał się z sytuacją, że chory wymagający drenażu płuca jest w domu? Mąż nie pozwala odłączyć się od drenu i na OIOMIE chcą go spisać na straty. Czy ktoś wie jak załatwić próżnię w domu? Dren można kupić bez większego problemu. Bardzo proszę o rady  i pomoc.
#2
Dyskusja ogólna / Szpital
05 Listopad 2017, 12:21:00
Prawie miesiąc temu mąż znalazł się w szpitalu. Okazało się, że ma zapalenie płuc, ponadto okazało się, że respirator jest uszkodzony i źle wentyluje. Po wyleczeniu infekcji i w oczekiwaniu na nowy respirator, mąż zaraził się bakterią szpitalną i dostał ogólnego zakażenie organizmu. Po czterech latach choroby udało mu się pokonać to zakażenie. Przyszły już dwa posiewy czyste i czekamy na trzeci, by go wziąć do domu. Miłość, chęć życia i przede wszystkim Pan Bóg, powodują, że niemożliwe staje się możliwe. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.
#3
Mamy za sobą trudny okres. Po tygodniu stosowania mąż odzyskał normalny koloryt twarzy i podwyższyło się ciśnienie, które było od jakiegoś czasu koszmarnie niskie. https://www.youtube.com/watch?v=3NqPB8uFV7s