Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - rozan

#1
Medycyna niekonwencjonalna / Odp: Sok noni
07 Czerwiec 2019, 08:30:10
próbowałem soku w innej  chorobie i daje rezultaty
#2
Porady / Odp: Mówić czy nie mówić?
05 Czerwiec 2019, 10:21:09
myślę , że lepiej znać gorzką prawdę niż najsłodsze kłamstwo pozdrawiam
#3
witam wszystkich, Ja nie choruje bezpośrednio na Sla, ale również mam kłopoty z układam nerwowym i chwalę sobie olej cbd rozluźnia mięśnie i działa przeciw bólowo
#4
Przeważnie pękają te najtańsze, takie w trójkątne rąby, dużo bardziej trwałe są te rurowe.
#5
Ja ostatnio widziałem takie cewniki które były pakowane w takim żelu antybakteryjnym ale nie znam nazwy, to było na kanale yt życie na wózku.
#6
Ogólny / Odp: Awaria dostaw prądu
28 Marzec 2019, 12:04:30
Z tego co kojarze to respirator powinien wytrzymać na baterii 8h a jeśli ma mniejszą i trzyma krócej to powinni dołączyć baterie zewnętrzną.
#7
Ogólny / Odp: Żywienie w chorobie SLA
28 Marzec 2019, 11:33:15
W przypadku problemów z połykaniem przydatne mogą być preparaty żywieniowe typu nutridrink ale ja akurat kupuje Resource 2.0 firmy nestle, ponieważ są znacznie tańsze. Ich minusem jest to że zamulają trochę nerki więc nie powinno się ich wypijać szybko, tylko małymi łykami z pół godziny.
#8
Ciekawy wątek, serialowi/filmowi pacjenci raczej rzadko oddają realny obraz przebiegu choroby, część się zgadza ale przeważnie jeśli dobrze zna się jakąś chorobę to wyłapuje się dużo nieścisłości.
Też lubię seriale medyczne, ostatni jaki oglądałem do 'The Knick' ktoś z Was oglądał ?