Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Zombie

#1
Leki / Odp: Zolpidem
06 Lipiec 2017, 14:00:26
Witam ponownie, po przerwie!
Na wstępie chciałbym przeprosić jeśli komuś źle doradziłem z tym Zolpidemem.
Po wielu wielu badaniach okazała się, że dopadła mnie jakaś porąbana wersja Miastenii a po Zolpidenie czuję się lepiej prawdopodobnie dlatego że wybiórczo i selektywnie miesza coś w przewodnictwie kanałów wapniowych i chlorkowych.
Pozdrawiam
#2
Eeeeeee tam!

Całe to gadanie o sensie cierpienia to takie na siłę dorabianie ideologii, najczęściej przez tych co akurat nie chorują.
Każdemu kto choruje na SLA wydaje się, że jego cierpienie jest wyjątkowe - pomyślcie o tych setkach tysięcy ludzi na świecie co mają jeszcze bardziej przerąbane gdzieś w Azji, Afryce i Ameryce PŁ, od dziecka w smrodzie, głodzie i chorobie do tego wojny, przemoc, poniżenie i wykorzystanie seksualne (szczególnie islam czyli religia szatana czyni ogromne spustoszenie w Azji i Afryce).

Pismo Sw. mówi wyraźnie z Adamem na świat przyszedł grzech, śmierć i cierpienie a  z Jezusem przyszło zbawienie i życie wieczne.
Wbrew temu co opowiadają Wam największe pseudo chrześcijańskie kościoły tego świata - Zbawienie jest za darmo i dla każdego - wystarczy SZCZERA !!!! wiara w dzieło Jezusa Chrystusa i nasza szczera prośba do Niego o zbawienie, nie trzeba za to płacić, nie trzeba żadnych pogańskich rytuałów w niby kościołach, do zbawienia potrzebne jest jedynie Pismo Św, wiara i modlitwa.
Jeśli ktoś uważa, że dla Boga najważniejsze w Waszym życiu jest jedynie cierpienie to obraża w ten sposób Boga, obraża poświęcenie Jezusa Chrystusa, który wydał się na mękę właśnie dla naszego zbawienia i Jego ofiara jest Pełna, Skończona i Ostateczna - jeśli ktoś twierdzi że do zbawienia potrzeba jeszcze czegoś więcej - Bluźni przeciwko Jezusowi Chrystusowi.

Ja kiedy dowiedziałem się o swojej chorobie postanowiłem od razu, że nie będę obciążać cierpieniem siebie i najbliższych, dlatego zawczasu zaopatrzyłem się w "odpowiednią substancje", którą pieszczotliwie nazywam "intergalaktyczny transportowiec kosmiczny" dzięki któremu w odpowiednim czasie odlecę z tego pełnego łez padołu mam nadzieję do lepszego świata. Na razie jakoś się jeszcze kulam i ciągnę ten marny żywot głównie dzięki zbawczej substancji zwanej Zolpidem (Nasen, Stilnox itp) ale wiem że przyjdzie taki czas że i ten nasenny narkotyk wiele nie zdziała i trzeba będzie się pożegnać.
Pozdrawiam
#3
Leki / Zolpidem
22 Grudzień 2016, 11:50:57
Witam
Chciałem Was poinformować o swoim spostrzeżeniu.
Na SLA choruję od maja 2016r. czyli będzie około pół roku, miałem problemy z zaśnięciem i przepisano mi Zolpidem (Stilnox, Nasen itp)
na początku stosowałem go przed zaśnięciem ale pewnego razu wziąłem go za dnia pół tabletki - nie zasnąłem ale poczułem się znacznie lepiej i tak zacząłem eksperymentować z Zolpidemem, teraz biorę 1/3 tabletki co 4-5 godziny w ciągu dnia i jedną całą na noc. Takie dawkowanie pozwala mi lepiej funkcjonować, ruszać się, jeść i mówić - co prawda po tych prochach czuje się trochę jak Zombie ale i tak nie mam żadnej lepszej perspektywy.
Zaznaczam, że  tak Zolpidem działa w moim przypadku i nie wiem czy u Was będzie podobnie.
Pozdrawiam