Ostatnie wiadomości

Moja historia / Odp: IDZIE MI SLA
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 19:42:40
Ogarus po co przenosić wątek do ukrytego działu jak i to nie będzie do niego dostępu poprostu to usuń ... ta cała dramaturgia ze to jest forum dla zdiagnozowanych osób jest powiem grzecznie egoistyczna .. być może właśnie tak zaczyna się MOJA HISTORIA pod która wpisujemy tu objawy mniej lub bardziej akceptowalne dla was zdiagnozowanych .. ok jest wam ciężko bo macie już diagnozę i choroba u was postępuje i to jest straszne ale u nas tez dzieje się coś z organizmem ..ciałem czego nie potrafią zdiagnozować lekarze w tym i psychiatrzy wiec nie odsylajcie  nas na fascykulacje bo Gdyby mi tylko coś tam pod skóra pukało to uwierz ki ze nawet bym nie zwrócił na to uwagi
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - Dzisiaj o 12:11:15
Cytat: Aneś w 28 Listopad 2022, 23:21:07u mnie najprawdopodobniej jest to SLA z dominujacym uszkodzeniem gornego neuronu,gdzie objawy są powyzej 4 lat

masz fascykulacje języka od 4 lat i subiektywne odczucie słabości! Nie da się mieć sla w tym przypadku! już byś miała bardzo zmienioną mowę, problemy z połykaniem. Neurolog ma rację, idź do psychiatry.
Jak już mówiłam to jest forum dla zdiagnozowanach osób. Proszę pisać na forum fascykulacje.pl
Jutro przeniosę ten wątek do ukrytego działu diagnostyka.
Ostatnia wiadomość przez Adrianos30 - Dzisiaj o 10:40:50
Cytat: Bartek w Dzisiaj o 05:32:49W drugiej stronie sztywnieją mi tylko palce środkowy szczególnie ale to przychodzi i puszcza w dłoni . Pracuje ale nie w zawodzie bo nie dawałem rady wiec musiałem znaleźć coś gdzie będę jakoś wytrzymywał
co masz na myśli że sztywnieją? Ciężko rozprostować palce czy chwycić jakiś przedmiot? Guziki od koszuli zapniesz? Nitkę na igłę nawleczesz?
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 05:33:46
W badaniu neurologicznym wychodzą zbyt głębokie odruchy kolanowe
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 05:32:49
W drugiej stronie sztywnieją mi tylko palce środkowy szczególnie ale to przychodzi i puszcza w dłoni . Pracuje ale nie w zawodzie bo nie dawałem rady wiec musiałem znaleźć coś gdzie będę jakoś wytrzymywał
Ostatnia wiadomość przez Adrianos30 - Wczoraj o 23:20:55
Cytat: Bartek w Wczoraj o 20:48:36A co jeśli cały kręgosłup jest po rezonansie i nie ma tam powodów do tego żeby noga była sztywnai się męczyła (tak mówi neurolog i fizjoterapeuci )szybciej bo jest non stop  napięta jak i bark z ręka  i to po po jednej stronie ? Wcześniej były silne skurcze teraz ich nie ma tylko sztywność na takim poziomie ze strzelane stopie kolanie i biodrze i przy wygięciu się w prawa stronę w kręgosłupie ? 24/h od 15 miesięcy mam już dość jestem radosny ciagle wśród ludzi ..wręcz dusza towarzystwa wiec w żadna nerwice nie wierze ..jak odpocznę  chwile i mi ta noga odsapnie jest jakby lepiej ale na chwile .. rano jak wstanę muszę rozruszać te nogę żeby zaczęła funkcjonować  :-\ rok temu Emg w kierunku polineuropati w normie .. Emg w kierunku miasteni ujemne ..Emg na tezyczke ujemne nawet teraz jak długo pisze to dłoń cala sztywna i zcierpnieta .. kupiłem masażer pneumatyczny to jak sobie porozbijam to jest trochę lepiej ale na chwile leżę na macie do akupunktury już robię co mogę skakanie mięśni bardziej od napięcia niż samoistne ..brak zaników mięśni i waga w normie
a jakie masz inne objawy? Jak druga strona? Jak badanie neurologiczne? Pracujesz?
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Wczoraj o 20:48:36
A co jeśli cały kręgosłup jest po rezonansie i nie ma tam powodów do tego żeby noga była sztywnai się męczyła (tak mówi neurolog i fizjoterapeuci )szybciej bo jest non stop  napięta jak i bark z ręka  i to po po jednej stronie ? Wcześniej były silne skurcze teraz ich nie ma tylko sztywność na takim poziomie ze strzelane stopie kolanie i biodrze i przy wygięciu się w prawa stronę w kręgosłupie ? 24/h od 15 miesięcy mam już dość jestem radosny ciagle wśród ludzi ..wręcz dusza towarzystwa wiec w żadna nerwice nie wierze ..jak odpocznę  chwile i mi ta noga odsapnie jest jakby lepiej ale na chwile .. rano jak wstanę muszę rozruszać te nogę żeby zaczęła funkcjonować  :-\ rok temu Emg w kierunku polineuropati w normie .. Emg w kierunku miasteni ujemne ..Emg na tezyczke ujemne nawet teraz jak długo pisze to dłoń cala sztywna i zcierpnieta .. kupiłem masażer pneumatyczny to jak sobie porozbijam to jest trochę lepiej ale na chwile leżę na macie do akupunktury już robię co mogę skakanie mięśni bardziej od napięcia niż samoistne ..brak zaników mięśni i waga w normie
Ogólny / Odp: Jaki jest sens cierpienia...
Ostatnia wiadomość przez Adrianos30 - Wczoraj o 13:51:19
Nie nie ma żadnego sensu jakiekolwiek cierpienie w jakiejkolwiek chorobie, ksiądz katolicki będzie mówił żeby nieść swój krzyż ale w tych słowach z Biblii chodziło o coś zupełnie innego,ja w kontekscie Boga raczej szukałbym uzdrowienia a nie tego żeby dał mi siłę w cierpieniu,to nie ma sensu
Dyskusja ogólna / Świadczenie pielęgnacyjne
Ostatnia wiadomość przez Spi1234 - Wczoraj o 13:46:24
Czy jest ktoś z opiekunów na świadczeniu pielęgnacyjnym? Jak to się załatwia? Wiem że trzeba zrezygnować z pracy ale Pani w MOPS powiedziała że będzie odmowa. I można się odwołać. O co to chodzi?
Ostatnia wiadomość przez Adrianos30 - Wczoraj o 13:31:27
Ja też mam fascykulacje języka i całego ciała od wielu lat ale nasilone od roku, ręce dziwne i czasem niezdarne, drżą i trzęsą się często choć igłę na nitkę nawloke,tak samo jak nogi, czasem wydają się ciężkie,jak biegnę to po pewnym czasie gorzej czuje lewa stopę,zmęczenie, zwiększone ciśnienie w gałkach ocznych, rezonans głowy czysty odruchy rok temu były w normie a EMG wykazało cos ale jak to neurolog stwierdziła coś od kręgosłupa raczej uciskowego a boli i szyjny i lędźwiowy od lat, miałem nawet tak że subtelnie gorzej mi się mówiło, potrafiłem się zająknąć nieraz, ogólnie często bez alkoholu czuje się jakbym był pijany, delikatnie znosi na lewą strone i co? I parę dni temu dźwigałem ciężkie kłody na barkach w lesie, z siadu na piętach potrafię obunóż skoczyć na palce, tak moi drodzy, kręgosłup może czynić cuda tak że będzie imitował chorobę na trzy litery, u mnie jest raz lepiej raz gorzej ale nie każde fascykulacje i osłabienia to choroba neuronu