Ostatnie wiadomości

Moja historia / Odp: IDZIE MI SLA
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - Dzisiaj o 21:00:00
za to możesz sobie wmówić sla diagnozując się YouTube'm
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 19:51:55
Witam .. nigdy nie napisałem nawet jednego posta na tamtym forum ..pozdrawiam serdecznie
Ostatnia wiadomość przez Jaa218 - Dzisiaj o 19:17:04
Bartku jako osoba z forum fascykulacje. pl nie życzę sobie, żebyś wypowiadał się w obraźliwy sposób o forum a przede wszystkim o ludziach z niego, kto ci dał do tego takie prawo? Po drugie sam u Nas byłeś doskonale cię kojarzę i panikowałes na czacie, może osoby na tym forum też uważają cię za osobę zaburzona? Skoro nie rozumiesz polecenia administratora, że nie masz tu pisać i wogole nie szanujesz osób ciężko chorych to chyba z tobą jest coś nie halo pozdrawiam serdecznie
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 18:45:16
Moje objawy najbardziej pasują do sm ale po rezonansie mózgu i kręgosłupa lekarze mówią ze to nie to .. i ze są choroby które musza się rozwinąć żeby było widać je w badaniu ..baaa nawet myśle sobie ok jestem psychiczny będę brał leki trzy miesiące na psychotropach i żadnej nawet minimalnej poprawy
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 18:41:51
Na fascykulacje.pl są ludzie z poważnymi zaburzeniami ale ewidentne psychiki to są ludzie którym drgnie powieka a oni już ze sla .. przecież to paranoja i sam nie mogę uwierzyć w to ze ludzie są w stanie wmówić taka diagnozę po takim czymś
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 18:39:49
Ogarus- jest na you tubie historia pewnego mężczyzny możesz sobie sprawdzić którego historia jest identyczna jak moja początki to uczucie ciągłego zmęczenia ale nie takiego po wysiłku tylko poprostu takiego ze wszystko dzieje się za szybko itp. Później zaatakowała mu bark i przeszło na nogę po tej samej stronie to wszystko jest jak u mnie nawet w tej samej kolejności tez nie wiedzieli co mu jest aż w końcu diagnoza
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - Dzisiaj o 18:31:52
Bartek - sam napisałeś, że masz objawy w nodze od 15 miesięcy, a dalej nie masz zaników mięśni.
Gdyby to było sla to już byś je miał, opadałaby Ci stopa, inaczej byś chodził, jedna noga byłaby chudsza od drugiej.
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 17:12:19
Nie sądzę
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - Dzisiaj o 16:59:30
tak, wiem co to za strona i tam pasujecie, a tu nie.
Ostatnia wiadomość przez Bartek - Dzisiaj o 15:37:07
Ogarus czy Ty widziałaś co to za strona wchodzilas tam ?wogole tam jest masa hipohondrykow i tyle ..a sama strona jest tak przygotowana ze wogole nie wiadomo o co tam chodzi