Poszukuję osób, którym podane zostały komórki macierzyste

Zaczęty przez inka1007, 28 Styczeń 2015, 10:58:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mysza

czesc.moj maz jest chory na sla.poszukuje osob ktore mialy przeszczep komorek macierzystych w krakowie na ul.grzegorzeckiej.jest tam centrum regenmed.

mysza

teraz w olsztynie ma ruszac projekt przeszczepu komorek macierzystych ale z tego co wiem bedzie to projekt platny.czy ktos orientuje sie jaki bedzie tego koszt? i jak dlugo trzeba czekac od momentu rejestracji do zabiegu?

mila

Witam! Czy ktoś może z forumowiczów jest zakwalifikowany w tym roku do bezpłatnej kuracji komórkami macierzystymi w Olsztynie i może miał już zabieg? Ja się zakwalifikowałam i czekam w kolejce....

yuri

Mój tata zakwalifikował się do przeszczepu narazie, ale jeszcze nie wiadomo czy się tego podejmiemy...

mila

Witaj Dante! Chciałabym się dowiedzieć co i Ciebie po podaniu komórek i czy miałeś kolejne podanie..Pozdrawiam serdecznie  :)

mila

Yuri! Rozumiem ze macie obiekcje co do efektów terapii komórkami macierzystym..ja również ale próbuję. .byłam już w Olsztynie gdzie pobrali mi szpik z którego namnozą i wyselekcjonuja komórki. 
Pozdrawiam

dph


Kasia24

Cześć. Czytałam wlasnie twoje posty że jesteś po zabiegu komórek macierzystych. Mój mąż jest chory i rozważamy te opcje. Bardzo proszę czy jest możliwość rozmowy telefonicznej z tobą.  Jeżeli tak daj mi znać.  A jak się czujesz....?
Czy twoja choroba nie postępuje,  mam nadzieje ze nie .życzę Ci  tego.

Proszę odpisz .urodziła nam się pierwsze dziecko córeczka miesiąc temu.  A W KOLEJNYM DNIU mój mąż usłyszał diagnozę tej strasznej choroby.
 Pozdrawiam

Kasia

madzia 32

Kasiu a ile Twoj maz ma lat? Napisze do mili na priv bo mamy kontakt ze jej zostawilas prosbe na ogolnym.
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

mila

Witaj Kasiu!
Bardzo mi przykro ze Twój mąż zachorował

mila

Witaj Kasiu!
Bardzo mi przykro ze Twój mąż zachorował

mila

Witaj Kasiu!
Bardzo mi przykro ze Twój mąż zachorował

mila

Kasiu!
Wysłałam Tobie wiadomość na priv..mam problem z wysłaniem tutaj wiadomości tylko część tekstu mi wysyła
Pozdrawiam


nina


Pawel1987


bracket

49 tys. zł za 3 podania,
1 podanie - 18 tysięcy.


Moja mama jest po dwóch podaniach. Po pierwszym podaniu choroba zaczęła szybciej postępować. Nie jestem w stanie powiedzieć, że to na 100% po komórkach, ale winę trochę upatruję w odstawieniu przez mamę leków (m.in. riluzolu)- co zresztą zasugerował jej lekarz z Olsztyna.

jerzy51

Witam
Żona miała podane komórki macierzyste trzy razy w Częstochowie.
Ostatnie we wrześniu 2015r. Odnoszę wrażenie , że to przynajmniej w przypadku mojej
Żony nic nie pomogło. Nie pojechałem więcej. Co do riluzolu , nie podaje.
Żona jest zdiagnozowana w grudniu 2011 r. Twierdzę wręcz / to jest moja opinia na podstawie
wielomiesięcznych poszukiwań w internecie sposobów leczenia SLA/ ,że przeszkadza w leczeniu.
Niech mi ktoś wytłumaczy ,co to znaczy  ze przedłuża życie 3 do 6 miesięcy?
Odstawiłem rilutek w 2013 roku.
Pozdrawiam Jerzy





The_Magus

Riluzol odziaływuje gulamat, jego rola w ekscytotoksyczności jest dowiedziona, natomiast czy sama ekscytotoksyczność jest powodem, lub częścią składową choroby neuronu ruchowego niestety jest tylko teorią, co więcej u niektórych chorych ten mechanizm może mieć znaczenie, a u innych nie. Dlatego lek czasami pomaga, a czasam inie pomaga. Nikt nie rozumie patogenezy ALS i stąd ten problem.

Ogaruus

Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!