Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Hyde Park / Odp: prezent...
Ostatnia wiadomość przez boczi - Wczoraj o 15:40:37
perfumy w perfumeriach jak edp24 .pl typu Panthera, Kenya Journey
2
Rehabilitacja, sprzęt, środki pomocnicze / Do oddania za darmo
Ostatnia wiadomość przez Zosia.. - Wczoraj o 11:25:53
Witam,
Chciałabym wspomóc osoby potrzebujące w tej chorobie. Mam do oddania wózek inwalidzki dla osoby dorosłej oraz materac i poduszki zapobiegające odleżynom. Mam również nutridrinki wspomagające regenerację skóry oraz środki specjalistyczne do pielęgnacji. Proszę o kontakt na maila zofia.iwanciow@gmail.com
3
Moja historia / Odp: Czy mam objawy SLA
Ostatnia wiadomość przez Kaktus1212 - 17 Maj 2022, 14:22:08
I jak tam? Ja mam dokładnie te same objawy.
4
Moja historia / Odp: Moje objawy i EMG
Ostatnia wiadomość przez Bartek - 13 Maj 2022, 17:48:46
Radek daj znać co po szpitalu.. Trzymam kciuki
5
Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam / Potrzebuję lek
Ostatnia wiadomość przez Megan - 10 Maj 2022, 14:25:42
Dzień dobry. Czy ktoś wie gdzie mogę załatwić lek DEXTROMETORPHAN HYDROBROMIDE 20 mg + QUINIDINE SULFATE 10 mg.Z góry dziękuję.
6
Porady / Odp: SLA a toksyny i metale ci...
Ostatnia wiadomość przez Paweł123 - 09 Maj 2022, 09:57:22
Dostała z tej firmy Intercell no i witaminy z grupy B. Jednakże sam szukam rozwiązań. Wynik z krwi potwierdził zawartość Arsenu w organizmie i jego znaczne toksyczne przekroczenie. Trzeba oczyścić organizm z tego metalu, który niewątpliwie jest przyczyną tego stanu. Na dany moment, rehabilitacja, chlorella z rozerwaną błoną komórkową oraz kwas alfa-liponowy. Ostatnio czytałem o czymś takim jak PQQ oraz glinka bentonitowa, sprawdzimy rezultaty za jakiś miesiąc i zobaczymy czy coś to pomaga.
7
Ostatnia wiadomość przez Bartek - 08 Maj 2022, 20:08:37
Radek jak się trzymasz?
8
Ostatnia wiadomość przez Bartek - 06 Maj 2022, 13:02:26
Dzisiaj zaczął mi drgać czubek języka.. Masakra jakaś pozostałe objawy utrzymują się non stop 😓
9
Ostatnia wiadomość przez oscar - 04 Maj 2022, 15:34:27
dr Andrzej Opuchlik z Warszawy, zna się na SLA i rozmawia z pacjentem wprost bez owijania w bawełnę
10
Ostatnia wiadomość przez Aneś - 02 Maj 2022, 17:17:37
Czy znacie jakiegos konkretnego  nerologa ktory na podstwie aktualnych moich badan czyli uszkodzen neurogennych fascykulacji i fibrylacji oraz fascykulacji jezyka powie prawde ze to SLA a nie  bedzie owijal w bawelne ?
Strony1 2 3 ... 10