Jak ograniczyć infekcje pęcherza i nerek przy cewniki?

Zaczęty przez anna01, 21 Listopad 2016, 21:07:21

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anna01

Kochani, mam pytanie jak w temacie. Ci można robić by ograniczyć zapalenia pęcherza i nerek przy cewniku? Tata skomponował jakieś cewniki z srebrem i zapobiegające cofaniu się moczu. Czy można jeszcze jakoś? Myślałam jeszcze o domach żurawinowych i zakwaszaniu organizmu. Ci jeszcze? Jak sobie radzicie? Mama już w domu ale nie chcemy żeby znow się sytuacja powtórz bo ciekawie nie było...

ela12

Tata od roku jest na pełnej dawce furaginy, 3 x2, Ze szpitala wrócił z pseudomonasem, potem wychodziła coli. CRP nie rośnie- czyli efekt jest. Witamina C- ale w formie naturalnej- np. acerola. Żurawina tak ale także bez zbędnych dodatków- jednak często może powodować biegunki a w przypadku osób ze skłonnościami złogi. Do higieny w przypadku zewnętrznych objawów zakażenia skin sept mucosa ewentualnie octenisept. Jeśli tętno nie jest niskie i dochodzi do zatrzymania wody w organizmie sporadycznie urosept. Dla osób ze skłonnością do złogów Cystone. W dniu wymiany i dzień lub nawet dwa po - ibuprofen. Pozdrawiam


rozan

Ja ostatnio widziałem takie cewniki które były pakowane w takim żelu antybakteryjnym ale nie znam nazwy, to było na kanale yt życie na wózku.
Pozdrawiam serdecznie
https://helpik24.pl/