Apel

Zaczęty przez catavinos, 17 Kwiecień 2013, 17:49:20

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

catavinos

Apel do Wszystkich
Tak sobie siedzę, czytam to nasze forum i rozmyślam, bo co tu innego robić gdy człowiek nie nadaje się do żadnej roboty. Ale nagle przypomniałem sobie co napisałem w mojej historii... ,,Tak więc z pracy zostało mi he, he... tylko doradztwo..." czyli analiza, wnioski i rady (nie bierzcie tego mojego doradztwa poważnie...)
   Analizować nic tu nie musiałem, wystarczyło poczytać niektóre posty, wnioski też się  same  nasuwają:
   - SLA to choroba prawie nie znana w naszym społeczeństwie
   - Jeśli już ktoś o niej słyszał to myśli o SM 
   - O Stowarzyszeniu Dignitas Dolentium prawie nikt nie słyszał...
,,UND HIER IST DAS HUND BEGRABEN"  powiedział by Rilu  po niemiecku...
W tym momencie w moim chorym ciele zrodził się taki chory pomysł. Wykorzystać siłę mediów. Pomyślałem o Magazynie Ekspresu Reporterów.
1. Sprawdziłem czy jest do redakcji jakiś kontakt. Jest http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow , w zakładce kontakt  http://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/magazyn-ekspresu-reporterow/kontakt jest napisane:" Jeśli chcesz skontaktować się z redakcją programu ,,Magazyn Ekspresu Reporterów" wyślij email na adres: ekspres.reporterow@tvp.pl lub zadzwoń: +48 (0-22) 50 70 210 " 
2. Sprawdziłem jego oglądalność  tu http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/magazyn-ekspresu-reporterow-zyskal-widzow-i-jest-liderem-rynku
  Cytat z powyższej strony:
,,Nadawany w TVP2 "Magazyn Expressu Reporterów" ma w obecnym sezonie o 150 tys. widzów wyższą oglądalność niż rok wcześniej. Program wygrywa też z konkurencją wśród wszystkich widzów, natomiast w grupie 16-49 zajmuje drugie miejsce.
Z danych Nielsen Audience Measurement przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że oglądalność ,,Magazynu Expresu Reporterów" w okresie od 4 do 25 września br. wyniosła 2,74 mln widzów, co przełożyło się na 23,23 proc. udziału w grupie wszystkich widzów oraz 18,22 proc. w grupie komercyjnej 16-49. Program emitowany jest we wtorki o 21.45."
Moja propozycja jest taka:
- Ktoś z zarządu lub jakiś chory niech zredaguje email z prośbą o nakręcenie reportażu o stowarzyszeniu i jego działalności oraz ukazującym kilku chorych i niemoc w walce z bestią (ale najmłodszych bo starsi tacy jak ja raczej nikogo nie wzruszą, np. Pawła i jeszcze kogoś)  i umieści na naszym forum.   
- Jest nas zarejestrowanych ponad 800 , mail wzór niech poleży na forum jakiś  miesiąc bo nie każdy zagląda tu codziennie, aby każdy zainteresowany mógł go skopiować.
- w wyznaczonym dniu i ogłoszonym na forum wysyłamy maila wzór do redakcji podpisując chory na  SLA lub opiekun i czekamy na efekt.
Może to i chory pomysł, wszak znane są przypadki otępienia umysłowego u chorych na SLA czego mogę być przykładem, a wtedy myślę, że mi wybaczycie...
                                                                                                        Max
Kto się zgadza niech odpisze "OK"

   

RILU

#1
Jawohl Sir  
Wo ist der Hund begraben ? ;D

Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Alienista606


anula680

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

anna141278

Ania T

Marek op

To co piszesz to prawda wiedza na temat tej choroby jest nikla Wszyscy mysla o sm  jestem za OK

Yo_ka

OK , jak najbardziej....

wiesia_m


jankar


Justi

Jetsem "za" - super pomysł!

Pawel

Jestem za. Stowarzyszenie moze dostarczyc potrzebne informacje o chorobie, namiary na lekarzy itd. Tylko potrzeba chetnych do nagrania, bo tak ogolnie o chorobie nie zrobia materialu. Najlepiej historia 1-2 rodzin + cos o SLA i stowarzyszeniu.

Chetni?
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

marek


szucia

ok,zwłaszcza,że jedyne co ja widziałam w mediach nt SLA,to repotaż na tvn o ś.p.Kasi Rosickiej"jestem ołówkiem.." i wywiad z byłym prezydentem Koszalina w programie Sz.Hołowni,ludzie na walizkach....Jestem ZA!

jagoda

Ok. Jestem za.Dobry pomysł.

gosia_79

bardzo dobry pomysł , jak najbardziej za

mieciaw

Jestem też za realizacją pomysłu!

Beatka

Absolutnie tak. Gdy mój mąż był w szpitalu, każdemu lekarzowi musiałam opowiadać o SLA, jej przebiegu i objawach. Niewielu lekarzy zna tę chorobę. Czułam się jak najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Obłęd!!!