Apel i prośba

Zaczęty przez madzia 32, 18 Styczeń 2019, 10:56:50

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

madzia 32

Moi drodzy ;)  Na pewno wiekszosc z was nie ma sla, co jest nawet statystycznie wiadomo...
Proponuje, aby czerpac z chwil, a nie pograżac sie...  ;)
Dla przykladu wcale nie musicie umrzec na sla, u mnie w mieście odchodza osoby po 20te na raka, nawet zdarzyl sie udar... Czy warto marnowac swoj czas na doszukiwanie czegos, czego nie ma....
Przedwczoraj byl pogrzeb mojego tescia, w zyciu bym nie pomyslala, ze odejdzie przede mna...
Rzadko wchodze, bo malo kto pisze z chorych...
Mam pytanie do chorych kto jeszxze walczy z nadmierna sennoscia.??? Mialam teraz spirometrie, ktora wyszla mi ok, wg lekarki. Inne przyczyny nadmiernej sennosci....
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!

Ja30

Cytat: madzia 32 w 18 Styczeń 2019, 10:56:50Moi drodzy ;)  Na pewno wiekszosc z was nie ma sla, co jest nawet statystycznie wiadomo...
Proponuje, aby czerpac z chwil, a nie pograżac sie...  ;)
Dla przykladu wcale nie musicie umrzec na sla, u mnie w mieście odchodza osoby po 20te na raka, nawet zdarzyl sie udar... Czy warto marnowac swoj czas na doszukiwanie czegos, czego nie ma....
Przedwczoraj byl pogrzeb mojego tescia, w zyciu bym nie pomyslala, ze odejdzie przede mna...
Rzadko wchodze, bo malo kto pisze z chorych...
Mam pytanie do chorych kto jeszxze walczy z nadmierna sennoscia.??? Mialam teraz spirometrie, ktora wyszla mi ok, wg lekarki. Inne przyczyny nadmiernej sennosci....
Moze cukier za wysoki?

meg

Albo za niski?
Rozumiem że saturacja jest w porządku?
Może jakaś infekcja, przeziębienie?
Poza tym jeśli to przez ostatnie 2 tygodnie, to może być też przez tę deszczową pogodę i niskie ciśnienie, wokół mnie wszyscy chodzą senni (no ale chodzą ;) ), ja to ledwo siedzę na wózku, oczy mi się zamykają😴

madzia 32

Saturacje mierze w domu jest ok. W szpitu mi robili spirometrie tylko, moze jakby cos bylo nie tak to by wtedy mi badali nocna saturacje.
A moze za niski cukier wlasnie


Och kurcze szybko odszedl 3lata, szkoda bynajmniej ja sie musze dluzej trzymac dla mojego syna.. Niech spoczywa w spokoju

Jeszcze jedno pytanie, czy ktos ma z was przykurcze przy zanikach, czy stosujecie tylko masaz, czy jeszxze cos innego..
Nie można cofnąć się w czasie i napisać nowego początku, ale można zacząć od dzisiaj i napisać nowe zakonczenie!!!