Ostatnie wiadomości

Strony1 2 3 ... 10
1
Medycyna niekonwencjonalna / Odp: Purtier Placenta
Ostatnia wiadomość przez Grześ - Wczoraj o 18:08:40
Szanowny Panie Wojciechu C.
Widać ,że sprzedaje Pan ten produkt albo nie ma Pan kompletnie pojęcia czym są komórki macierzyste.Proszę się dokształcić.Obumierają wszystkie komórki  nie tylko macierzyste a paliwo jak Pan to ująłeś jest dostarczane do wszystkich komórek.
Konkluzja jest taka ,że leczy się komórkami macierzystymi a nie leczy się komórek macierzystych.Na spotkaniach sprzedający Purtier Placenta(nie chcę reklamować tej firmy)można usłyszeć,że ich produkt zawiera komórki macierzyste z łożyska płodowego jelenia i ta terapia była stosowana przez cesarzy chińskich już 100lat p.n.e.
Czy jeleń jest człowiekiem.Od kiedy martwe komórki podawane w pigułce mogą pomóc.Skąd cesarze chińscy mieli taką wiedzę o stosowaniu terapii współczesnej?Taką samą jaką Pan ma na ten temat komórek macierzystych.Purtier Placenta jest dobrym suplementem i niech tak zostanie.Po co w to włączać komórki macierzyste i mącić w umysłach ludzi,szukających ratunku dla swych bliskich.Ja szukając ratunku dla swojego umierającego dziecka na czerniaka spotkałem takich ludzi jak Pan nie mających wiedzy co sprzedają albo co gorszę robiących to z całym wyrachowaniem dla zysku.Pewnie zapłaciłbym duże pieniądze za proponowaną przez nich terapię gdybym nie spotkał po drodze mądrego lekarza,który mi to odradził.Po miesiącu od tego wydarzenia córka zmarła.Więc niech pan się zastanowi co reklamuje.
2
Moja historia / Odp: SLA u 16 latka
Ostatnia wiadomość przez Tom - Wczoraj o 13:07:08
Pytanie do Ami, Mateusz11 i Jakuba, poza wymienionymi objawami macie uczucie spływającej wydzieliny po garde? Uczucie jakieś flegmy w gardle lub ciągle odksztuszanie czegoś?
3
Moja historia / Odp: SLA u 16 latka
Ostatnia wiadomość przez Ami - 26 Listopad 2021, 12:01:44
Mam podobne objawy i też 16 lat, jak się to u Ciebie rozwinęło, czy to SLA? Pozdrawiam
4
Porady / PRZENIESIONY: SLA pierwsze obj...
Ostatnia wiadomość przez Ogaruus - 23 Listopad 2021, 20:44:45
5
Moja historia / Odp: Kolejna osoba z SLA
Ostatnia wiadomość przez konio - 23 Listopad 2021, 14:12:47
 a zdrowie? jeszcze latam i nawet skacze w robocie nie jest zle :)
6
Ostatnia wiadomość przez konio - 23 Listopad 2021, 14:08:00
Siema Rafal czytalem Twoje pierwsze posty, z tym bolem oka i odrealnieniem mialem to samo silne klucie w galkach ocznych i uczucie odrealnienia tak jak bym swiat widzial za jakims szklem ale to minelo, bardzo dobrze to zapamietalem
7
Moja historia / Odp: IDZIE MI SLA
Ostatnia wiadomość przez Aneś - 23 Listopad 2021, 11:29:14
Mnie tez od 2 lat do psychiatry wysyłają,wyniki emg słabe i nawet fibrylacje i fasvykulacje nie sa brane pod uwage.Kiedy mówi sie o podejrzeniach Sla?Bo dla mnie fascykulacje najezyku o tym mowią a dalej lekarz wysyla mnie do psychaitry.
8
Ostatnia wiadomość przez Rafał - 23 Listopad 2021, 07:48:22
Cześć Konio , kiedyś informowałeś o Twoich początkach i diagnostyce. Czy masz już ostateczną diagnozę ? W jakiej jesteś formie? Twoja historia jest prawie identyczna do mojej nawet w przedziale czasowym.
9
Ostatnia wiadomość przez konio - 22 Listopad 2021, 23:10:39
mnie nawet przez pare lat do psychiatry wyganiali i twierdzili ze nerwica do puty sam nie zrobilem emg... przrkro tak pisac ale to jest prawda ale to moze tylko w moim przypadku tak bylo..?
10
Ostatnia wiadomość przez Aneś - 22 Listopad 2021, 22:20:27
Mam pytanie,skoro moj neuro mówi,że nie ma nawet podejrzeń to kiedy można mówić o PODEJRZENIACH SLA?
Strony1 2 3 ... 10