Rusza III edycja programu Pomocna Dłoń – jednorazowe wsparcie finansowe!

Zaczęty przez mnd.pl, 10 Sierpień 2012, 14:21:19

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mnd.pl

Stowarzyszenie Dignitas Dolentium pragnie wesprzeć chorych na SLA znajdujących się w ciężkim stanie przekazaniem kwoty 700 zł, która mamy nadzieję pomoże cierpiącemu i jego bliskim. Zasady programu ,,Pomocna dłoń" znajdują się w dalszej części artykułu.


Pełna treść artykułu znajduje się pod adresem http://www.mnd.pl/?subaction=showfull&id=1344601279&archive=&start_from=&ucat=&

marek


Justi

Dziękujemy bardzo za pieniążki  !!!!
Doszły bardzo szybciutko.
Pozdrawiamy serdecznie Pawle !!!!


Justyna i Paweł  :)

Pawel

Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

ANNAcórkaDANUTY

My tez bardzo dziękujemy za szybką pomoc finansową całemu Stowarzyszeniu :)
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

Ada


magda83


irena


przemek

DZIĘKUJĘ ZA PIENIĄŻKI W IMIENIU TEŚCIOWEJ, SWOIM I ŻONY- DOTARŁY EXPRESOWO :)

Słońce

Witam
Czy III edycja jeszcze trwa??
Mimo mojej walki o mężą wlasnie niestety ....
lezy na OIOMie jest po tracheostomii i nie planują odlaczania od respiratora i w tej chwili przyjechał z PEGiem :(((
Pzdr Słońce

Pawel

Tak, trwa. Chory musi byc w domu i musi miec MND (Motor neuron disease G12.2 ICD-10) czyli: SLA, PLS, PMA lub PBP
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Słońce

jesli planowo pojdzie wsyzstko to w poniedzialek wypis z respiratorem :(
Pzdr Słońce

irena

Słońce tak mi przykro...leczenie  w kirunku boreliozy nie dało rezultatów ? Pozdrawiam

katrinka


isia


ASIA W.

A co jeśli chory jeszcze chodzi (powoli, przy chodziku), ale większośc czasu siedzi albo leży, a respiratora używa do nocnego snu lub drzemki w dzień? Nie wiem, czy taki stan już się kwalifikuje do "w znacznym stopniu niesamodzielny" i "wentylowany mechanicznie"? Nie chcielibyśmy dostac niesłusznie pieniążków.

Pawel

Respirator uzywany na noc to rowniez 'wentylacja mechaniczna'. Wyslij wniosek :)
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Maria

"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

anula680

Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

Agnieszka111