Dobry rehabilitant od SLA - gdzie znaleźć w Polsce

Zaczęty przez oscar, 26 Październik 2015, 18:18:16

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

oscar

Dobry rehabilitant od SLA – gdzie znaleźć w Polsce

Jako, ze w ostatnim czasie, jak i wcześniej pojawiały się wielokrotne pytania o rehabilitantów od SLA, myślę ze warto otworzyć kolejny watek na wzór ,,Dobry neurolog od SLA – lista lekarzy, Polska, Niemcy" jaki jest już w zakładce Diagnostyka.
Wielu z nasz szuka i będzie szukać pomocy w zakresie rehabilitacji – wielu ma świetne doświadczenia z bardzo dobrymi efektami. Podzielmy się tymi informacjami.
Proponuję, aby każdy kto może polecić dobry sprawdzony ośrodek lub rehabilitanta podał w tym wątku jego namiary. Proponuje, aby w przypadku rehabilitantów prywatnych ustalić z nimi zgode na umieszczenie ich nazwiska na forum.
Podobnie jak poprzednio – ja uporządkuję te dane wg regionów, miast.
Na pewno będzie to swego rodzaju reklama, ale po pierwsze to każdy z nas podejmuje dalsze decyzje o wyborze rehabilitanta, po drugie forum służy  nam jako platforma wzajemnej pomocy i wymiany informacji.

Zachęcam do wpisów, pomóżmy innym chorym
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

AnnaL

Witam!
To bardzo dobra propozycja.

Już wcześniej podalam kontakt w Trojmiescie ( i Rumii, Wejcherowie)

ANNA KAPAŁA (Rumia )
kom 607368059    annakapala@hot.pl
(ma również strone )

Wiele lat pracowala w szpitalu na Banacha w Warszawie, po przeprowadzce pracuje dalej w Rumii i Trojmiescie ( i okolicy)


pozdrawiam serdecznie
ania

oscar

Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

oscar

Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

Bożenka_

Pan Aleksander Lizak od 15 lat prowadzi w Krakowie szkołę, centrum kształcenia fizjoterapeutów.
Jest prezesem poradni, w której można otrzymać konsultację fizjoterapeutów z zagranicy.

Gabinet diagnostyczno-rehabilitacyjny
Reha Plus
ul.łużycka
Kraków
tel 12 65 55 909

Centrum Rehabilitacji
Grzegorz Gałuszka, Wojciech Romanowski
ul. Kamorowicka 68
Bielsko Biała

oba gabinety mają praktykę w rehabilitacji chorych na SLA.

Jolka

Witam moge polecic osrodek Repty w Tarnowskich Gorach    , ja mam SLA 2 lata  i bylam tam 2 mc , polecam.

oscar

tak potrzebne informacje, a trochę martwy wątek 
prośba do wszystkich o więcej informacji
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

NaEmigracji


anna141278

My mamy wspaniałego rehabilitacja z Lublina. Pana Roberta. Napisze telefon w wiadomosci
Ania T

oscar

Wiele osób z  forum i poza pisze że rehabilitacja a raczej gimnastyka jest potrzebna i dużo wnosi dla chorego. Potwierdzam to jakem chory.
Czyli ten wątek też potrzebny, a jakoś martwy.
Zachęcam do wpisów.
Andrzej Zaremba ,,Życie bez nerwów" – to opowieść o 7 latach życia z SLA

Ewelina

Witam, widziałam wyżej że pytano o polecenie rehabilitanta z Łodzi? Podłączam się do prośby.

607334989

Malgosia

Poradźcie.gdzie jechac na turnus rehabilitacyjny.

fshoq

Ja polecam Panią Gosię z Miomed'u na Mokotowie (można znaleźć stronę w google).

zosia_kowalska12

Jeśli szukasz solidnej rehabilitacji to szczerze polecam Ci https://wojnar.pl/, wielokrotnie uczestniczyłam u nich w turnusach rehabilitacyjnych i na pewno nie raz jeszcze skorzystam! Na stronie mają całą ofertę, jeśli będziesz zainteresowana :)