Menu

Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wiadomości Menu

Wiadomości - Grześ

#1
Szanowny Panie Wojciechu C.
Widać ,że sprzedaje Pan ten produkt albo nie ma Pan kompletnie pojęcia czym są komórki macierzyste.Proszę się dokształcić.Obumierają wszystkie komórki  nie tylko macierzyste a paliwo jak Pan to ująłeś jest dostarczane do wszystkich komórek.
Konkluzja jest taka ,że leczy się komórkami macierzystymi a nie leczy się komórek macierzystych.Na spotkaniach sprzedający Purtier Placenta(nie chcę reklamować tej firmy)można usłyszeć,że ich produkt zawiera komórki macierzyste z łożyska płodowego jelenia i ta terapia była stosowana przez cesarzy chińskich już 100lat p.n.e.
Czy jeleń jest człowiekiem.Od kiedy martwe komórki podawane w pigułce mogą pomóc.Skąd cesarze chińscy mieli taką wiedzę o stosowaniu terapii współczesnej?Taką samą jaką Pan ma na ten temat komórek macierzystych.Purtier Placenta jest dobrym suplementem i niech tak zostanie.Po co w to włączać komórki macierzyste i mącić w umysłach ludzi,szukających ratunku dla swych bliskich.Ja szukając ratunku dla swojego umierającego dziecka na czerniaka spotkałem takich ludzi jak Pan nie mających wiedzy co sprzedają albo co gorszę robiących to z całym wyrachowaniem dla zysku.Pewnie zapłaciłbym duże pieniądze za proponowaną przez nich terapię gdybym nie spotkał po drodze mądrego lekarza,który mi to odradził.Po miesiącu od tego wydarzenia córka zmarła.Więc niech pan się zastanowi co reklamuje.