Moje malowanie

Zaczęty przez bogna, 06 Styczeń 2013, 09:13:15

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

bogna

Witam, w czwartym roku choroby zaczęłam malować. Poniżej umieściłam kilka moich prac:)

[img width=580 height=423.991455078125]http://img.webme.com/pic/a/als-rilu/bogna6.jpg[/img]

[img width=580 height=456.9886169433594]http://img.webme.com/pic/a/als-rilu/bogna3.jpg[/img]

[img width=580 height=456.9886169433594]http://img846.imageshack.us/img846/6241/bogna2.jpg[/img]




bogna

#1
kolejne...











RILU

#2
Bogna super  :-* obrazy są piękne
Malowidła mają swój styl.
Myślę ,że MND przy najbliższym spotkaniu chorych i opiekunów
mogłoby upiększyć Twoimi pracami malarskimi to spotkanie
Co sądzicie Tereso i Pawle ?

PS malujesz na płótnie olejnymi farbami ,próbowałaś trochę z akwarelami
- słoń wykonany jest inną techniką ?
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

teresa

#3
Witaj Bogna.
Miło Cię widzieć :) Bardzo się cieszę, że odkryłaś w chorobie nową pasję. Muszę przyznać, że masz talent, Twoje prace są naprawdę śliczne! Kasia wydała książki, Rilu wiersze, a Tobie może ktoś zorganizowałby wystawę Twoich prac? Warto pomyśleć o tym:)
Ale przede wszystkim maluj, maluj i pokazuj nam swoje prace. Z przyjemnością je obejrzałam razem z moim wnukiem, który spędza ze mną weekend :D

RILU

#4
http://www.als-rilu.de/
umieściłem parę Twoich obrazów na mojej stronie .Ostatnio obejrzało ją ponad 150 tysięcy
internautów.
Tak jak Teresa pisze -maluj ,maluj.....maluj i pokazuj :-*
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

anula680

 Bardzo mi się podobają,a te  plenerowe są piękne ;D
Pozdrawiam Ania!
Nigdy nie czekaj do jutra, by powiedzieć komuś, że go kochasz. Uczyń to dzisiaj. Nie myśl: "Moja mama, moje dzieci, moja żona lub mąż doskonale o tym wiedzą". Miłość to życie. Istnieje kraina umarłych i kraina żywych. Tym, co je różni, jest miłość.


Bruno Ferrero

bogna

#6
Cytat: RILU w 06 Styczeń 2013, 09:32:04
PS malujesz na płótnie olejnymi farbami ,próbowałaś trochę z akwarelami
- słoń wykonany jest inną techniką ?

:) Maluje na takich gotowych płaskich podobrazach farbami akrylowymi, które mają bardzo bogatą gamę kolorów, szybko schną(nie to co olejne) a jak się doda do nich wodę to można uzyskać efekt jak przy akwarelach.
Moje malowanie to takie 'ciapanie', nigdy nie wiem co wyjdzie. A przy słoniu postanowiłam wykorzystać awarie drukarki,która drukowała albo na zielono albo czarno-biało i może stąd inny efekt...

RILU

#7


Bożenko , wręczam Tobie tę różę za piękno którym mnie zachwyciłaś , bardzo dziękuję  :-*
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

Maria

Bogna, zamiast och i ach powiem tak 


:D
"Życie to nałóg, który trudno jest rzucić.
Jeden oddech nigdy nie wystarcza.
Odkrywasz, że chcesz zaczerpnąć następny."

bogna

#9
dziękuję:)






jankar

Twoje prace są śliczne, nie można oderwać oczu.
Z przyjemnością jeszcze pooglądam. :)

RILU

#11
Zobaczcie jakie piękne obrazy maluje Bogna  :)
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

DOBRY-DUSZEK

Witam,
obrazy klasa. Życzę wielu kolrowych dni :)

DOBRY-DUSZEK

Jeszcze pytanko czy można je gdzieś nabyć? :)

bogna

Można do mnie napisać. Pozdrawiam:)

Beatka

Bogna, piękne te Twoje prace, cieszę się, że znalazłaś pasję. Piękne!
Pozdrawiam, Beata

ANNAcórkaDANUTY

Śliczne obrazy :)
Pozdrawiam
mamuniu, coraz bardziej boli i tęskno  :(

bogna

#17
i jeszcze starsze




RILU

Obrazy tak jak Ty - cudownie piękne jak Twe serce i dusza  :-*
Trzeba żyć tak aby każdy dzień  był piękny.

basia

Dawno tu nie byłam (choroba zwaliła mnie z nóg ...no i pobyt w Klinice ...ale co tam ), ale moja uwagę przyciągnęło piękno , które bogna tu wkleiła ...

Bogna widać , że swoim życiem tworzysz piękno i harmonię. Twoje życie mam sens bo dzielisz się swoimi darami....Twoje obrazy  powstają Twoim SERCU ... są w Twoich myślach, przenikają Twoje życie... Można powiedzieć , że Twoje SERCE WIDZI za oczy, CZUJE I WIE

Twoje obrazy sercem malowane  najwierniej oddają prawdę – są nienamacalne... to cudowny świat pełen barw płynących z serca do serca.... to Kolory Duszy..ich moc widzimy wówczas , gdy patrzymy na nie sercem...