Wpłata na fundację przez sms

Zaczęty przez Mazur, 26 Sierpień 2014, 23:06:18

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mazur

dzieńdobry, piszę ponieważ dostałem wyzwanie z Ice Bucket Challenge...
Przypuszczam że wielu wie już o co chodzi i wielu ma to za sobą, i tu nasówa mi się pytanie: czy sposób wpłaty na fundację nie jest zbyt skomplikowany? ja sam mam 16 lat, i znajomi od których dostałem wyzwanie również. Wątpię aby przeciętny młody człowiek z chęcią pomocy brał się za wpłatę na konto, natomiast dobrym rozwiązaniem było by uruchomić wpłatę przez sms, tak jak to robi wiele fundacji o których słychać w tv... wtedy fundacja była by zasilana przez większą ilość osób.
Liczę na to że moja propozycja zostanie przemyślana, szczególnie teraz gdy akcja ice bucket nagłaśnia chorobę oraz fundację

teresa

Witam.
Sugestia godna uwagi, przekazałam do Zarządu.
W praktyce jednak, o ile w ogóle,  na pewno nie w ciągu paru dni pomysł zostanie zrealizowany. Póki co trzeba poświęcić chwilkę na wypełnienie przekazu lub poprosić kogoś z rodziny o wykonanie przelewu z konta. Dziś znaczna większość ludzi prowadzi bankowość internetową. Wystarczy w tytule przelewu wpisać nazwisko Darczyńcy i już wszystko jest jasne:)
Pozdrawiam

Pawel

#2
 jako chory na SLA b. dziekuje za wsparcie. Niestety charytatywny sms, to dla nas zle rozwiazanie - podatki i zysk operatora zabieraja ponad polowe kwoty np. z 5 zl dostaniemy ok. 2,50 zl. Prosimy lepiej o podanie informacji przy filmie o stronie www.mnd.pl oraz dane do przelewu czy odnosnik do szybszej wplaty przez portal crowdfundingu: http://www.siepomaga.pl/f/mnd.
 
Pozdrawiam,
Prezes Pawel Bała
 
Dołącz do nas! Wstąp do stowarzyszenia!
Przeczytaj poradnik dla chorych na SLA\MND
Nie wiesz do kogo zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu darmowej wentylacji w domu?
Finansujemy wizytę szkoleniową pielęgniarki w domu!
Chcesz wiedzieć więcej, napisz: mnd-sla@wp.pl

Ogaruus

Mazur, możecie się też zrzucić do jednej osoby np. w klasie, ekipie itd. i ta jedna osoba może przelać na was wszystkich.
Od 19.12.2015 respirator nieinwazyjny
Lepsze jutro było wczoraj!