Rilutek czy komuś pomaga?

Zaczęty przez Kasia24, 17 Styczeń 2017, 11:51:32

Poprzedni wątek - Następny wątek

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia24

WItam
Bardzo proszę was o doświadczenia z brakiem riluteku?
czy choroba mniej postępuje zażywa jąć ten lek?

Bardzo proszę o odpowiedź
Pozdrawiam

Kocuros

Hmm, zażywam rilutek od roku, nie wiem czy choroba mniej postępuje, postępować na pewno postępuje, a czy mniej to nie wiem, bo musiałbym porównac jakby to było gdybym nie bral riluteku. Ja biorę bo lekarze twierdzą ze choc troche spowalnia postęp.

Kasia24

Dziękuję. Za odpowiedź.  Znam osobę która nie zdecydowała się na branie riluteku ale choroba też postępuje. Swoim typem. Trzymaj się


Emilia

Mój mąż bierze cały czas od 8 lat. jego stan jest już bardzo zaawansowany.Trudno powiedzieć w jakim stopniu lek pomaga choroba postępuje bardzo indywidualnie. Chyba lekarze nie potrafią też na to odpowiedzieć.

slawek

ja choruję od 7 lat a po 4 latach przestałem brać rilutek i jest OK. A tylko on mi psuł wątrobę. Japo odstawieniu nie zauważyłem pogorszenia :)
Pierwsze objawy maj 2011 . Nadal pracuję i to dobra motywacja żebym wstać i się ruszyć . Oczywiście dzięki KOCHANEJ ŻONIE !!!

kelly

Jedna z pań z mojej "grupy wsparcie" powiedziała to samo. Po riluteku jej wyniki wątrobowe się niestety pogorszyły, więc musi ją bardzo obciążać.

Ola1987

Oddam 3 opakowania rulitka
Zainteresowanym proszę o kontakt