Stwardnienie Boczne Zanikowe - forum

Inne => Sprzedam, zamienię, wypożyczę, oddam => Wątek zaczęty przez: mandrzejewski1 w 14 Maj 2025, 10:36:42

Tytuł: Sprzedam nowy wózek Vermeiren CORAILLE. Nowy.
Wiadomość wysłana przez: mandrzejewski1 w 14 Maj 2025, 10:36:42
Dzień dobry,
sprzedam nowy, wygodny wózek stabilizujący głowę i plecy  na podwoziu transportowym. Wyposażony w komfortową tapicerkę. Podnóżki z regulacją kąta nachylenia do poziomu z bocznymi zabezpieczeniami, zagłówek, pasy bezpieczeństwa.
Możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia i siedziska.
Przeznaczony są dla osób leżących, bardzo wiotkich, których kondycja nie pozwala na korzystanie z klasycznych wózków z odchylanym oparciem.
Wyposażony jest w  pasy czteropunktowe i zagłówek .Wózek w standardzie ma możliwość ustawiania różnej wysokości siedziska.

(https://www.vermeiren.pl/web/web.nsf/detailproduct.xsp?CountryPLPLProductGroupW%C3%B3zki%20manualneSubGroupSpecjalneSelectedCORAILLE)