Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Ania1985

1
Kiedy lekarze będą podejmować próbę usunięcia respirstora? Może jednak żona wszystkich zaskoczy i tracheo nie będzie wcale potrzebne  :) 
2
To jest wszystko jakiś żart a w jakim stanie jest pana żona?
3
Czyli jeśli już to musi być genetyczne Sla ale naprawdę dziwne, że tak odrazu żonę zaatakowalo taki dziwny przypadek jak w jakimś filmie  :-\  tylko jak pisałeś że ma raczej wszystkie odruchy neurologiczne ok to trochę dziwne jeszcze bardziej z zaawansowaną choroba jest to raczej nie możliwe albo się mylę niech ktoś mnie poprawi...
4
Witam, również kupiłam pana książkę i jestem w trakcie czytania mimo iż nie mam diagnozy i mam nadzieję, że jej nie dostanę to jestem pod wrażeniem pana optymizmu w walce z tak okrutną chorobą , naprawdę jest Pan wielki ! Pozdrawiam serdecznie :)
5
Hmm skomplikowana sprawa dziwne trochę by to było żeby żonę aż tak dopadła depresja żeby nie mogła chodzić, ja się nie znam ale fibrylacje w spoczynku to chyba ich nie powinno być szczególnie na języku trochę też dziwne że tak szybko choroba postępuje, patrząc że jednak twojej żony mama na to chorowała zawsze jest jakieś ryzyko a ma jakieś zaniki mięśni rusza językiem?
6
A czy neurolog stwierdził jakieś patologiczne odruchy ?