Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - Latica

1
Moja historia / Odp: Hello :)
20 Grudzień 2019, 22:31:09
Witaj przeczytalam twój przypadek i moim zdaniem na dzień dzisiejszy szukajest czegoś innego. Uważam że obecnie nie masz powodów do obaw, że to sla. Jeżeli chodzi o niedowlady to jeżeli raz straciłas władze w danej konczynie lub innej części ciała, ta władza juz nie wróci jeżeli chodzi o sla. To co pisałaś o dłoni przypominało mi z początku rękę szponiasta ale to co opisujesz ze potem "reka działa normalnie i jest do użytku" nie wskazuje przynajmniej moim zdaniem na to. Nie jestem lekarzem ale coś nt. Sla wiem i obecnie twoja historia nie kojarzy mi się z tą chorobą.
2
Widziałam jeszcze "nie jestres sobą" również o sla, fabuła fajna jednak wydaje mi się ze gra aktorki w pewnych momentach kluci się z prawdziwym obrazem sla ale da się obejrzeć. Jeśli chodzi o "teorie wszystkiego" to naprawdę świetny film.
3
Witajie kochani, ten wątek myślę że jest trochę inny niż do tej pory. Jeżeli tym wątek kogoś niechcący uraze albo stwierdzic ie ze jest on nie na mkejscu gwarantuje usunięcie.
     
Pisze tutaj ponieważ jestem osobą młodą która dopiero wkrocza w dorosłe życie i musi podjąć decyzję o dalszej edukacji, zawodzie itp... bardzo dużo czytałam o sla z różnych ksiazek, opracowań medycznych, internetu i trochę wiem o tej strasznej chorobie. Zdaje sobie sprawę ze sla jest w realu dużo straszniejsza od tego co można przeczytać, albo usłyszeć w jakimś wywiadzie. Przechodzac do sedna bardzo chcialabym pomagać osoba które zostały dotknięte ta straszna choroba, (obecnie mam rok przerwy w nauce, powinnam być juz studentka) chodzi o to ze jak juz wspomniałam chciałabym pracować z chorymi na sla, jakoś wam pomoc, myślałam o neuropsychologii ale w sumie to nie wiem czy naprawdę osoby dotknięte sla korzystają z pomocy neuropsychologa. Czy moglibyscie napisać z usług jakiego specjalisty ( oprócz neurologa bo to niestety trochę za wysokie progi ) jeszcze korzystacie. Byłabym bardzo wdzięczna.

 Jak napisałam na gorze jeżeli w jakiś sposób wątek jest po prostu nieodpowiedni, ktoś poczuł się urazony w jakiś sposób przez to co napisałam, lub jeżeli uważacie że po prostu nie jest to dobre miejsce to napiszcie a usunę. 

     
4
Powiem tak jeżeli następuje remisja i odbudowa miesni a przy tym brak patologicznych odruchów to nie ma mowy o sla. Proponuje zmienić lekarza neurologa i poszerzyć diagnostykę