Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Wiadomości - k.g.d.k

1
Porady / Odp: wzdęcia
23 Kwiecień 2017, 17:06:19
Kochani w przypadku silnych wzdęć u chorego espumisan nie zadziała. Dlaczego? Bo nikt nie podaje go w odpowiednich dawkach. Czynnikiem aktywnym w tym leku jest Simeticon. Zalecenia są stanowczo za małe dla osób dorosłych. W Niemczech sprzedaje się SAB SIMPLEX  i lek o nazwie LEFAX. Lefax ma różne dawki  Simeticonu i na pewno jest bardziej skuteczny niż espumisan.
Znalazłam aptekę internetową gdzie sprzedają te leki www.apo-discounter.pl
2
Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. To ważne. Wszystkiego się uczymy. Trudno tak..... i ciężko,,,,
Czasem brakuje sił.  Tylko ON ma ciągle nadzieje... choć ma świadomość co się z nim dzieje, ale walczy. Wielki i kochany człowiek.
3
Pilnie potrzebuję nawilżacz powietrza do respiratora. Rano po przebudzeniu jest bardzo sucha śluzówka. Język jest aż sztywny. Podobno można nawilżać śluzówkę poprzez nawilżacze które współgrają z respiratorem.  Czy jest jakiś nawilżacz na rynku, który będzie pasować do tego respiratora? Może ktoś pomoże mi w tej kwestii??? ???