Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.

Pokaż wątki - TatyAga

1
Sprzęt do komunikacji / Komunikacja Tobii
05 Marzec 2019, 18:17:20
Szanowni Państwo, bardzo proszę o radę.. czym różni się TObii PC EyeGo od Tobii Eye Tracker 4c? na pewno ceną i to znacząco, ale pozatym? potrzebuję urządzenia, dzięki któremu tata za pomocą gałek ocznych, będzie mógł swobodnie poruszać się po internecie..  rozumiem, że w tym celu bardziej egzamin zda pc eyego? czytałam wątki zarówno tu , jak i na grupie fb, ale niestety nie za bardzo znam się na elektronice i cięzko mi to pozbierać w całość.  będę wdzięczna za informacje, co oprócz laptopa z Win10 będę do tego potrzebowała, a może warto zakupić coś innego?  Pozdrawiam serdecznie
2
Ogólny / Życie po tracheostomii
29 Marzec 2017, 16:07:17
Szanowni Państwo,
Od ponad trzech tygodni tatuś jest po zabiegu tracheostomii pod respiratorem. Zabieg został wykonany po koszmarnych wydarzeniach, ale już wcześniej lekarz z Helpu oswajając nas z tematem mówił, że po takim zabiegu tacie będzie się lepiej oddychało, bez problemu będziemy odsysać wydzielinę która u nas była największym problemem. Niestety tak nie jest.. mamy wrażenie że jest co raz gorzej. Tacie często jest bardzo ciężko oddychać, ma uczucie całkowitego "przytkania", oklepywanie nie przynosi ulgi, a patrzenie na cierpienie ukochanej osoby jest po prostu uczuciem nie do opisania. Sam tato w takich chwilach roni wiele łez. Jak to wygląda u Państwa? Czy ktoś ma podobne problemy? Dodam, że o infekcji nie ma mowy, lekarz osłuchiwał płuca, tata też nie gorączkuje.

Pozdrawiam
3
Porady / Opieka na ok. 4 godziny Lublin
08 Luty 2017, 09:47:54
Szanowni Państwo. Bardzo proszę o pomoc, potrzebuje sympatycznej osoby do opieki dla chorego tatka na ok. 4 godziny dziennie. później przychodzi dziadek, ale możliwe że z czasem będę potrzebowała tej opieki troszkę dłuzej. Mieszkamy w centrum Lublina. Wystarczy, że ktoś obróci tatka na drugi bok, porozmawia, pośmieje się. Tata ma bezwładne ręce i w dużym stopniu nogi, ale jest bardzo fajną i dobrą osobą. Sprawy toalety załatwiam ja, blisko pracuję ;) Czy ktoś jest w stanie kogoś polecić, jakiś kontakt?
Pozdrawiam cieplutko
Agnieszka